To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hehe
Temat postu:   PostWysłany: 02 Wrz, 2004 - 22:12
Gość





Krzys zachowujesz sie jakbys byl czyms sflustrowany ... poza tym posty bez nicka to nie jest dzielo 1 osoby tylko kilku wiec nie okreslaj z laski swojej kilku osob 1 epitetem zapluty synku ktory z natloku kompleksow na mudzie musi najezdzac na ludzi na forum

bez pozdrowien
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aeer
Temat postu:   PostWysłany: 03 Wrz, 2004 - 03:51
Początkujący


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 12

Krwin napisał:
jesli maxymalnie uposarzony gracz x walczy z maksymalnie uposazonym graczem y
gracz x ma sume 230
gracz y ma sume 200
i gracz y wygrywa, a obaj sa czlonkami bojowych gildii o porownywalnym poziomie sily, to cos w tym wszystkim nie gra i tyle.


Cóż, wcześniej kmarany wygrywały ze znacznie silniejszymi i jakoś wszystko grało...
A ja radzę Ci przeanalizować po raz wtóry taktykę. Pograłbym kmaranem, żeby się przekonać, ale ani nigdy nie miałem chęci, ani za bardzo nie widzę sensu, bo nawet chwila gry prostym secondem mającym uniki na mizernie pokazuje, że da się unikać nawet przy dość niskim poziomie zręczności. Ba... unikałem nawet w ciężkich zbrojach i to nie byle jakich (jak dla tego słabiutkiego seconda oczywiście ;)) przeciwników.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 03 Wrz, 2004 - 04:28
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Yh, rzeczywiscie Krzys, gorzej niz grochem o sciane..Happy
hmm
pozdrowienia dla aera, ktory widocznie duzo robi by nie zrozumiec tego co czyta, i dla goscia, ktory w komiczny sposob biegle poslugujac sie abusrem i wulugaryzmami prubuje obrazic lepszych od siebie..
gosciu- nie boj sie, nastepnym razem pojdzie ci lepiej.. sugeruja skup sie bardziej na tresci niz na formie epitetow ktorych urzywasz...
i jeszcze jedno, bo nie moge sobie darowac
"zapluty synku" wejdzie od tej chwili do mojego slownika, i zagosci tam na stale...
hyhyhy
ty.. ty.. ty!!! ty zapluty synku ty!!!!
a ty co, coreczka, ze tak sie ciskasz???

hyh kompleksy.. hyh frustracja.. yh lepiej bys wyszedl nie umiejac pisac, slowo to niestety bron obusieczna..
:>
(troglodyto):*

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 03 Wrz, 2004 - 15:03
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Re: ostatni Gosc.
Wybacz mi ta niescislosc, ale ja sie zwracalem do konkretnego Goscia, tego, ktory pisal do mnie "Kiel wez mnie nie wkurwiaj". Myslalem, ze jest to logiczne, biorac pod uwage, ze poza ta jedna pojawily sie jeszcze dwie notki Gosci. Do jednej przyznal sie Aeer, druga byla pisana w podobnym stylu co "Kiel wez mnie..." wiec uznalem, ze to jedna i ta sama osoba. To tak a propos. Posune sie dalej: jedyna osoba, ktora zdaje sie sfrustrowana jestes Ty. Kompleksow nie mam w ogole, wierz lub nie. Najezdzam bo lubie. Tyle. No i jeszcze btw. jesli nie mozesz wniesc do dyskusji nic oprocz swoich nedznych przemyslen, ktore gdy je czytam przywodza mi na mysl jakiegos 13-latka, nie pisz w ogole.

Re: Aeer.
Cytat:
Pograłbym kmaranem, żeby się przekonać, ale ani nigdy nie miałem chęci, ani za bardzo nie widzę sensu, bo nawet chwila gry prostym secondem mającym uniki na mizernie pokazuje, że da się unikać nawet przy dość niskim poziomie zręczności. Ba... unikałem nawet w ciężkich zbrojach i to nie byle jakich (jak dla tego słabiutkiego seconda oczywiście Wink) przeciwników.

No to zajrzyj prosze do tematu "Pytania do wizow". Zobaczysz jak unika niezgildiowany kmaran. Malo tego, zobaczysz, jak niezgildiowany kmaran dostaje becki od slabszego o 30 podcech orka, rowniez niezgildiowanego ( pierwszy sparing ). No... to tyle. C'ya.

P.S. Krwin: Lol))))))
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Argen
Temat postu:   PostWysłany: 03 Wrz, 2004 - 15:31
Skryba


Dołączył: 03 Wrz, 2004
Posty: 67
Skąd: Gorlice
Krzys
ta notke co byla o znajomosciach i reklamowaniu muda to pisalem ja
reszte nie wiem i mnie wali - soryy ale sie wscieklem z tym przywalaniem sie odnosnie ze w orkach sa sami kumple itd... mamy na ten temat rozne zdania i ja bede utrzymywal ze ciesze sie ze udalo mi sie tych znajomych tam sciagnac
co do reszty dyskusji mam w nosie zarowno jakie kmarany byly jak i jakie sa interesuje mnie wylacznie swoje podworko i dodam tylko to ze gildie powinny miec rozne sily . Ja jestem w takiej ktora jest zbalansowana doskonale i sie z tego ciesze - nie jestesmy ani za mocni ani za slabi - wrecz w sam raz
don Argenno
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 03 Wrz, 2004 - 20:40
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
A wiec "don Argenno"...
Przykro mi, ze to akurat Ty musiales mnie obrzucac epitetami... choc nie jest to wcale takie rozczarowanie, gdyz podejrzewalem, ze za tym Gosciem stoisz wlasnie Ty. Co do orkow... Nie mialem na mysli tego, ze sa tam Twoi czy innych znajomi. Ja myslalem o roznicach w sposobie traktowania tych wyzej wymienionych i tych z zewnatrz. Ale.. bylo - minelo. Ja tez wole trzymac sie swojego podworka, tym bardziej, ze to wlasnie o nim jest ten temat. Nastepnym razem zachowam swoje spostrzezenia dla siebie. Mysle, ze to koniec o orkach... no, z mojej strony przynajmniej...
Cytat:
dodam tylko to ze gildie powinny miec rozne sily

Oczywiscie... ale czy nie uwazasz, ze to CHOCBY TROCHE nie fair, ze z najsilniejszych kmarany staja sie najslabsze? I nie wciskaj/wciskajcie kitu ze nie sa naslabsze, bo pokazesz/pokazecie tylko ( przynajmniej ja to tak widze ) jakim/jakimi jestes/jestescie ignorantem/ignorantami. Szczerze Ci zazdroszcze ( i chyba nie tylko ja ), chociaz to tak nieladnie, tego doskonalego balansu. Tyle.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myrr
Temat postu:   PostWysłany: 28 Paź, 2004 - 21:25
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Wrz, 2003
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Heh dawno mnie nie było widze Cool

Fajnie sie to czyta Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 29 Paź, 2004 - 14:03
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Hej Myrr Wink
Olac co pisza to i tak npce ;D
Mam nadzieje ze niedlugo cie spotkam i napijemy sie kumysa Very Happy

Ragar

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myrr
Temat postu:   PostWysłany: 29 Paź, 2004 - 14:04
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Wrz, 2003
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Niom da sie zrobic w koncu mam troszeczke czasu wolnego od roboty Cool
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 29 Paź, 2004 - 15:28
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Ragar napisał:

Olac co pisza to i tak npce ;D

Ehhh... Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myorek
Temat postu:   PostWysłany: 29 Paź, 2004 - 23:26
Skryba


Dołączył: 28 Lis, 2003
Posty: 52

re Ragar:
Npce? bardzo, bardzo fajne Smile

Faktem jest, ze czytajac to wszystko mozna niezle sie ubawic.
Pozdrawiam M.

_________________
"Bez tajemnicy nie ma magii...."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 30 Paź, 2004 - 03:03
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Nie tylko ubawic, ale takze wiele nauczyc..
ten temat jest świadectwem paru zupełnieł dziwnych balansów, i jako taki, możwe być na przyszłość nauczką, że balanosw hop hip hop[ hpip[p p[ohopnie niepanal;ezzży czynić, znaczy sie że 0-k ani w jedna ani w dsuiosdrugas zbytg drastyikchnie i nierozeważniew nie należy czyni,ć znaczy że chodzi mi o to dsao z zże znaczytrzeba je rozsadnię i poprzęmyśleniu i oopoiwili.


przwpreraszam jeżenli coś niezrozunewkumiałęm, troche jesremtem najeabany../

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006