To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ynshrug
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lip, 2004 - 16:33
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
Hmm, no i gdzie podzialy nam sie te niedoszle wilkolaki? Crying or Very sad

_________________
Zielony, zwany Czerwonym. Ciemno zolty niebieski, z lekkim odcieniem rozowego brazu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lip, 2004 - 16:47
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Zawsze mowilem, ze to zbedna rasa;)
Tylko wywolywala agresje wsrod graczy hihih Wink

Ale faktycznie, widuje tylko jednego kmarana, bezgildiowca.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lip, 2004 - 21:40






Mając na myśli jednego - pewnie myślisz o jednym "silniejszym" bezgildiowcu - bo zapewne jest wielu początkujących kmaranów.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 10 Sie, 2004 - 21:07
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Poczatkujacych kmaranow tez juz nie ma Very Happy

Jako ze odechcialo mi sie zupelnie grac w mudy, Myrr jest zajety i nie gra ... wogole malo kto gra, w tej chwili Gdyby przypadkiem Kiel czy jakis inny adept zrobil zadanko to dajcie znac na gg... zaloguje sie i przyjme. Choc watpie zeby komus sie chcialo teraz starac po tym co zostalo z Bractwa. Piekne zalozenia z rozpoczenia zmian w walce (uniki konkurencyjne z pancerzem, brak koniecznosci noszenia zbroi przez kmarana z Bractwa) okazaly sie mrzonkami i wygrala szara masa narzekajaca. Dzieki za cholernie stresujaca gre ktora nauczyla ze sa dwa rodzaje mudow - klonowate gdzie gracz ma za duzo, i takie jak arka i barsa gdzie gracz nie ma nic do gadania. Przechodzimy teraz etap przemian z klonowatego na cholernie uciazliwy. Jak juz wiele razy mowilem - gdy warlock stanie sie rownie uciazliwy jak arka - przestaje grac i zostawiam zahibernowana postac niech czeka na lepsze czasy, tak jak czeka moj krasnal na arce ... Nawet sprawdzilem, nie ma sensu sie tam tez logowac Smile

Dzieki wszystkim graczom za wspolnie spedzony czas.

Ps. wciaz oprocz krwina ktory i tak nie zamierza duzo grac nikt nie odpisal czy chce zostac pierwszym... jak nagle stalo sie to niewazne.
Ps2. Mam nadzieje ze ktorys z wizow zrobi komende do przekazywania wladzy w bractwie jak prosilem... W razie gdyby jednak ktos na miejsce pierwszego sie znalazl.
Ps3. Zrobcie sobie wielki plan ... Stale punkty... przemyslcie... To co jest teraz powoduje ze warlock nigdy sie nie wybije.

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 10 Sie, 2004 - 22:09
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Odnosnie tego ze odchodzisz- cholernie szkoda.
odnosnie wladzy w gildii- w liscie napisalem Ci wszystko, moim zdaniem powinienes zachowac tytol, a poza tym powinien dojsc jakis funkcyjny, ktory jako jedyny logujacy sie kmaran moge przejac, do czasu jak sytuacja (jesli) sie unormuje.... :/
odnosnie smutnego rozczarowania- obecna sytuacja bractwa rzeczywiscie rozczarowuje


dzieki wielkie za wspolna gre.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 11 Sie, 2004 - 00:01
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Taki funkcyjny tutul ma Myrr.
Co do takiego tymczasowego tytulu, to pomysle nad jego trescia.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 11 Sie, 2004 - 11:12






No coz... Nie wiem zbytnio, co sie dzieje, b od miesiaca siedze w Norwegii i nie mam dojscia do netu, ale wiesci mnie troszke przerazaja Razz Z kim ja bede na expa chodzil jak bractwa zabraknie? ;P
Swoja droga to mam zamiar dalej grac mimo niekorzystnych zmian, niech no tylko wroce za jaki tydzien do kraju Smile
Jakby ktos byl zainteresowany zebraniem resztek kmaranow do kupy to piszcie na sturmlotr¤wp.pl (cholerna klawiatuyra... nawet malpki na niej nie ma ;P)
Zycze powodzenia i powrotu do gry Razz
Kalikstas Tanczacy z truskawkami
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 31 Sie, 2004 - 17:37






yh
jak szybko sytuacja kmaranow sie nie poprawi albo nie powstanie miasto/kasty to powaznie zwatpie w calego muda..
mnie juz to nudzi jesli mam byc szczery..
abyt wiele sparow przeprowadzilem i zbyt dlugo gralem od zmian, zeby miac jakiekolwiek watpliwosci co do tego ze zostalismy totalnie wyjebani...
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 31 Sie, 2004 - 17:39
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
to bylem ja, Krwin

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 31 Sie, 2004 - 20:39
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
True, true...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 31 Sie, 2004 - 23:33
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Krwin & Kiel:
Miasto i kasty?
Tak wam sie podoba bycie kmaranem, ze chcecie rozwijac te piekna rase, pokazywac wszystkim innym, jacy jestescie erpegowi i wspaniali, jak wspaniala macie historie i kulture.
Miasto i kasty...
<wzdycha>

Jednak z toku wypowiedzi wynika, ze jedyne co wam przeszkadza to fakt, ze nagle nie jestescie najbardziej przepakowana rasowka na mudzie i myslicie sobie, ze jak powstana kasty tylko dla was (oczywiscie z wiekszymi umami bojowymi niz macie teraz - to chyba rozumie sie samo przez sie, i moze z jakims ofensywnym specem) to znow wrocicie na piedestal.
Nigdy nie rozumialem takiego podejscia i nadal go nie rozumiem.

Zakodujcie sobie kasty i miasto:
Do waszych celow wystarczy mapa miasta, bez longow tylko z szortami lokacji, z wypasnymi kowalami i sklepami z bronia i zbrojami, z poletkiem gdzie bedzie rosla dziewanna i co tam jeszcze chcecie w ilosciach hurtowych, z gwardia, ktora zabije kazdego na jedno wasze skinienie.
Do tego kasty - bez emotow, bez tytulow, bez itemow gildiowych. Czysty soul plus trener. Umy oscylujace w okolicy 80-100. Szable na 100, tarcze na 100, uniki na 100, parowanie na 100, walke bez broni na 100, sztylety na 80, walka dwiema bronmi na 80 i koniecznie 100 zielarstwa i spostrzegawczosci, dorzucice sobie speca defensywnego ac na futerku, plus ofensywnego podciecie ogonem i sparalizowanie przeciwnika na X rund i wnet zobaczycie mnostwo logujacych sie kmaranow.

Ale chyba nie na tym mud polega....
Wam sie pomylilo z Diablo.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 01 Wrz, 2004 - 03:52






Anonymous napisał:
yh
jak szybko sytuacja kmaranow sie nie poprawi albo nie powstanie miasto/kasty to powaznie zwatpie w calego muda..
mnie juz to nudzi jesli mam byc szczery..
abyt wiele sparow przeprowadzilem i zbyt dlugo gralem od zmian, zeby miac jakiekolwiek watpliwosci co do tego ze zostalismy totalnie wyjebani...


LOL

I tak pojawią się nowe kmarany, które będą zaczynać grę bez godmode i to będą osoby, które naprawdę chciały grać kotami, a nie rzucające puste deklaracje: "mam najwyższe umy dla klimatu", "oo.. sprowadził mnie do świetnej", albo "dostałeś od ogromnego goblina? ja tam mam niższe bojówki i odpoczywam dopiero przy czternastym" - pamiętacie te Wasze przytyki?
Skoro Cię to tak męczy to po co jeszcze tam jesteś? Załóż sobie orka, albo człowieka, bo ponoć oni teraz są na topie...

Re: Drake

ROTFL - niestety dla niektórych to jest jedyne oczywiste, klarowne, a co najlepsze *sprawiedliwe* rozwiązanie.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 01 Wrz, 2004 - 04:51
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
yh
wasze wypowiedzi nie pozostawiaja pola do dyskusji...
w zwiazku z czym dyskutowac z wami nie bede, choc to dosc smutne obserwowac odpowiedzi tak bardzo nie na poziomie.. myslalem ze stac was na wiecej, lub chocby na to by sie nie wypowiadac jak sie nie ma nic do powiedzenia..
yh...

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 01 Wrz, 2004 - 07:37






ten post został skasowany


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia 07 Wrz, 2004 - 11:33, w całości zmieniany 1 raz
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Tens
Temat postu:   PostWysłany: 01 Wrz, 2004 - 09:49
Skryba


Dołączył: 28 Kwi, 2004
Posty: 63
Skąd: Riddermarchia
A co Wy tam wszyscy wiecie... Krwin przecie nie gra dla umow! Ni dla EXPA! On gra tylko i wylacznie dla samego rpga...........................


(buehehehehehehehehehe Very Happy Laughing Laughing Laughing )

No bo tak jest Krwinku, ze teraz sie zalisz bo nie jestes juz przepakowany i nie ma czemu zaprzeczac.
Przed zmianami cieliscie banitow jak Wam sie tylko podobalo ale co moglismy my na to poradzic? Plakalismy moze na forum? Nie, Dawalismy sie wam zabijac bo innego wyjscia nie bylo, przynajmniej przez pewien czas. Teraz wiesz, ze gdyby wybuchla ponowna wojna miedzy naszymi gildiami, badz tez z jakas inna to nie poszloby juz tak "ot po masle". I to Cie boli, ze juz nie mozesz "ot tak" kazdemu do gardla skakac bo ktos moglby Cie juz o ta glowke skrocic...

Ale co ja tam wiem. Nie znam sie i w ogole jestem glupi.
Exclamation Exclamation

_________________
"Empatia to twoj bol w moim sercu."
"Per aspera ad astra." (Seneka)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006