Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 09 Kwi, 2003 - 08:56
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
Mysle ze problem Bounsowania rozwiaze sie sam jesli tylko LASKAWI gracze zaczna uzywac Taktyki 9znaczy MYSLEC w walce) bo rozwiazanie plynnej walki daje Druzyna z DWOMA szeregami - i nie bedize wychodzenia i wchodzenia zreszta - na swojej skorze wiem ze ciezko z tym jak ma sie bloki opoznienia i praalize jak che sie uzyc tzw. speca.

Ja zamierzem wlaczyc taktycznie ( czyli wymieniac szeregi zmienac w walce TAK by zyskac do danego przeciwnika przewage SLOWEM myslec i brac udizal w INTERAKTYWNEJ walce a nie na patzrenia 'nawalanki ciosow' jak to jest na arce

przy mysleniu poprostu bounsink odejdzie do lamusa bo 'taktyka' ma szersze mi ladniejsze wykorzystanie (takktyka myslenia a nie jakas UMIEJETNOSC - jak ktos jest dobrym liderem umie myslec i prowadzic druzyne jak JEST - Gigmar, kupa to mu i 1000 dowodzen i zaslon nie pomoze - a tak kazdy ma mozliwosci sie wykazac i wplec nawet w walke maga czy kaplana (ten drugi pozadany w bitwie)

No misiek dokoncz druzyny Razz Razz Razz
nie ma jak budujaca krytyka prawda ?

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 09 Kwi, 2003 - 08:58
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
Confused znow wielkie sorry za literowki

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kedrig
Temat postu:   PostWysłany: 16 Kwi, 2003 - 15:38
Początkujący


Dołączył: 15 Kwi, 2003
Posty: 5
Skąd: Krzyż Wlkp
hmmm.... mam pomysł Idea , a gdyby tak wprowadzić pensje testerom ? poprostu co jakiś czas (np. tydzień) toster by dostawał jakąś ilość złota (dosyć sporo), ułatwiło by to testowanie Wink np. mozna by było w sklepach kupować różne rzeczy bez potrzeby ciągłj pogoni za kasą Mad

_________________
Nie ma brzydkich Kobiet - czasem tylko Wina brak.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 16 Kwi, 2003 - 16:07
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Pensja, jak pensja, ale na wsparcie niezbedne do testowania sklepow zawsze mozna liczyc.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kedrig
Temat postu:   PostWysłany: 16 Kwi, 2003 - 18:38
Początkujący


Dołączył: 15 Kwi, 2003
Posty: 5
Skąd: Krzyż Wlkp
o jakie wsparcie ci chodzi ? i gdzie mozna je dostać

_________________
Nie ma brzydkich Kobiet - czasem tylko Wina brak.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 16 Kwi, 2003 - 20:06
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Hmm, trzeba spotkac jakas "zakapturzona wysoka postac" i poprosic Wink
A tak powaznie to wez ty sie przejdz raz po Olgrionie...Pozbieraj sprzet co lezy na ulicy, posprzedawaj i bedzie mial tyle stosow miedzinanych i srebrych monet ze nie bedziesz mial gdzie tego nosic...
Albo idz se na koboldy. One tam zawsze troche kaski maja...
Albo popros jakiegos Niesmiertelnego jesli cie tak suszy... Razz

Widze ogolnie po twoich notkach, ze przybyl nam kolejny baaadzo produktywny tester. Cool
Oby tak dalej...
D.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kedrig
Temat postu:   PostWysłany: 21 Kwi, 2003 - 12:11
Początkujący


Dołączył: 15 Kwi, 2003
Posty: 5
Skąd: Krzyż Wlkp
mam pomysł na 2 gildie (elytarna i mniej elitarną) oraz jeden klub mam nawet poysł na rozmieszczenie ich Smile

brakuje mi (znaczy jeszcze nie znalazłem) klubu wiecznie poszukujących dna butelki Wink czyli pospolitych pijaków
a co do gildi to myślałem nad czymś na wzór Czarnej kompanie znaczy grupy najemników z wątpliwą przeszłościa walczących dla tych któży dają kase (może jakaś możliwość wynajmowana graczy przez innych Smile )
druga gildia by była bardzo elitarna i prosił bym jakiegoś maga o kontakt w jej sprawie Smile
musze sie przyznać że nie mam talentu do pisania opisów itd. ja tylko mam pamysły

_________________
Nie ma brzydkich Kobiet - czasem tylko Wina brak.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 25 Kwi, 2003 - 15:36
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Zaczynam czegos nie rozumiec...
Tu maja byc pomysly czy pomysly na pomysly? A moze raczej pomysly na pomysly do pomyslow?
A moze ma tu byc wykaz literatury, z ktorej pomysly nalezy koniecznie zerznac i zakodowac w Warlocku?

Wracajac do pomyslow:

Ja mam taki. Mowilo sie cos jakis czas temu o skrzyniach wynajmowalnych dla bezgildiowcow. Tak sie sklada, ze ja chwilowo sluze jako dostarczyciel sprzetu dla wszelkiej masci "nowoprzybylych" (prawda ze ladniej brzmi niz "zoltkow"?), co prawda mam zamiar to ukrocic i to w miare szybko.
Problem moj jest taki. Mam dla kogos sprzet, bo ktos napisal, albo prosil mnie inaczej o ten sprzet, ale nijak nie moge spotkac tej osoby. W sensie, nie ma jej w swiecie.
Pomysl mialem taki poczatkowo, zeby jak da sie wysylac listy, jak da sie dokonywac przelewow, zeby dalo sie tez wysylac sprzet...
Ale jak chwile nad tym pomyslalem i wyszlo, ze w ten sposob pozbawilbym MUDa pewnego dreszczyku, jakim jest np. wyprawa cala rasowka po sprzet do skrzyni (bo ktos to musi zdobyc i niesc), a tu po prostu pare osob by wysylalo na adres szefa czy tam jakiegos sekretarza i spokoj.
Zatem proponuje cos innego. Mianowicie wprowadzic depozyty sprzetu (cos jak skrzynia dla bezgildiowcow) ale zostawianie sprzetu na imie odbiorcy czy cos.
Znaczy cos jak poczta, ale zeby jeden depozyt nie wymienial rzeczy z drugim.
Mam nadzieje, ze w miare jasno to wyglada. Jak nie podam przyklad:
Ja Drake, "zalatwiam" koledze Elfowi miecz. Niestety mimo moich prob nie moge sie z nim skontaktowac (co jeszcze sie bede prosil, zeby to ode mnie wzial? Niech sie sam martwi.) Co zatem czynie? Przynosze ww miecz do Urzedy Depozytow w Olgrionie i skladam tam z zaznaczeniem, ze odbiorca jest Elf. Moze Elf bedzie mial zawiadomienie, ze ktos mu gdzies cos zostawil (jak z poczta), a moze nie i trzeba mu bedzie napisac w liscie, ze miecz moze odebrac osobiscie w Urzedzie Depozytow w Olgrionie, skladajac tam czytelny podpis na pokwitowaniu.
To tyle...
D.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Shador
Temat postu:   PostWysłany: 21 Wrz, 2003 - 18:02
Początkujący


Dołączył: 09 Wrz, 2002
Posty: 7
Skąd: Radom
Hmmm, mam propozycje by dodac komende 'usiadz' w kazdym miejscu w jakim sie znajdujemy.

np. zaleznie od miejsca to:
trakt, las - usiadz na ziemi
miasto (brukowane) - usiadz na bruku

itp. itd. co wy na to? Takie siedzenie zwiekszalo by szybkosc regeneracji wyczerpania i kondycji...

_________________
Mess with the best and die like the rest!
-Hackers the Movie-
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 20 Mar, 2004 - 17:20
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
proponuje wprowadzic opisy do statkow:
odbijanie
znikanie brzegu
pojawienie sie brzegu na horyzoncie
przybijanie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Allan
Temat postu:   PostWysłany: 20 Mar, 2004 - 20:08
Mag Warlocka


Dołączył: 02 Maj, 2003
Posty: 26
Skąd: Lublin
jestem za ostatnimi dwoma autorami i zrobil bym to sam, ale niestety to nie moje kompetencje Sad

_________________
Nie udzielam sie bo nie chcem i nie muszem Cool
Allan, dobry duch
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vatern
Temat postu:   PostWysłany: 26 Mar, 2004 - 11:50
Początkujący


Dołączył: 23 Mar, 2004
Posty: 8
Skąd: Białystok
Ja bym prosil zeby ktorys z wizow dodal dla ktoregokolwiek kowala w Orchii jakis sztylet, nie bardzo mi sie usmiecha gnac do drugiej domeny by wykuc jakis.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 26 Mar, 2004 - 12:07
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Vatern napisał:
Ja bym prosil zeby ktorys z wizow dodal dla ktoregokolwiek kowala w Orchii jakis sztylet, nie bardzo mi sie usmiecha gnac do drugiej domeny by wykuc jakis.



w Orchii jest sztylet - pewnie wypasiony bo kosztuje 7 zl. Do tego do wyjecia dwa magiki... Zreszta ... sztylety sa hujowe jako bron :> Tylko jak sie musi albo dla klimatu jest sens nimi walczyc :>
A mieczy jest dobrych dostatek Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vatern
Temat postu:   PostWysłany: 26 Mar, 2004 - 12:14
Początkujący


Dołączył: 23 Mar, 2004
Posty: 8
Skąd: Białystok
Coz nie kazdy moze zdobyc magiki Wink
Gram dopiero kilka dni na Warlocku i jeszcze za bardzo sie nie orientuje. Moglbys mi powiedziec gdzie ten sztylecik za 7 zlota?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 26 Mar, 2004 - 12:55
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Raczej nie moglby...Glownie dlatego, ze ow kowal jest troche zabunkrowany. I jesli nawt nie chodzi o jakas tajemnice (a chodzi) to nie sposob wytlumaczyc tego poczatkujacemu (a i doswiadczonym czesem tez ciezko).

PS: Jesli mnie pamiec nie myli sa 3 sztylety do kupienia w Ranhar-gar, w sklepie z bronia, w szlacheckiej czesci miasta. (centralnej)

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006