Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Khigshu
Temat postu:   PostWysłany: 30 Gru, 2004 - 12:08
Skryba


Dołączył: 09 Gru, 2004
Posty: 58

Jesli chodzi o głowę, to jeszcze spoko, choć niektóre rasy, jak elfy, mogłyby świadomie nie korzystać z takich "drastycznych" perełek. Ale na co ci goblińska/koboldzia/trolla noga albo ręka? Chociaż.... na ten przykład trolli fallus mógłby być ciekawym prezentem dla ukochanej osoby... Laughing
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kapitan Kmaran
Temat postu:   PostWysłany: 30 Gru, 2004 - 12:43
Gość





Fajfus trolla na nowy rok to jak znalazł, a legendy o suszonej trollowej kiełbasie z powietrza się nie zabrały...

A tak na poważnie to wiem, że jest to drastyczne, ale trzeba iść z duchem czasu. W telewizji tyle przemocy, a jak ja już expie sobie sam to dajcie mi sie chociaż tymi martwymi potworkami pobawić. Nawet nie wiecie jak to może z człowieka agresja zejść kiedy np: amputuje ogon jakiemuś mrocznemu kmaranowi, albo oderwe i zjem lewą rękę i prawą nogę gremlina.

A inny pomysł to naszyjników brakuje i kolczyków... a czy jak zabije orka z KSC to będę mógł sobie zabrać jego kolczyk i wsadzić w... nos? Fajnie by było jakby można zabierać itemy gildiowe zabitym graczom.
Wiem, że ma jakiś system na biżuterie odrębny być i to jest super, ale czy ktoś to już obmyślił, czy potrzeba pomysłów? Bo ja myślałem, żeby każdy wisior miał domyślnie możliwość pobawienia się nim, trzymania go na wierzchu albo pod ubraniem (schowany). I żeby biżuteria była bardzo droga, bo wtedy będę musiał zbierać zioła i mentale mojej postaci nabije.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 02 Lut, 2005 - 17:02
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Hej ho!
Mam pomysl prosty i stary, az wogole sie dziwie, ze wycieliscie to z liba.
Dajcie mozliwosc umieszczania napisow na broni, tak jak na A.
Bardzo fajna sprawa, tym bardziej, ze u nas bron moze posluzyc naprawde bardzo dlugo.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 02 Lut, 2005 - 17:30
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Hej ho!

A może tak z rozpędu dodać kolczyki, fryzury oraz tatuaże? Coo? Kurna, bardzo by się to przydało, bo narazie tylko denny short (a wybór przymiotników przy tworzeniu postaci jest zajebiście malutki) odróżnia postać jednej rasy od drugiej. :P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu: Re: Dostarczyciel  PostWysłany: 30 Sie, 2006 - 18:37






Dokch napisał:
Ja osobiscie mogl bym dostarczyc duuuzo pomyslow na bronie/gildie/tajne przejscie itp.

Znam sie na tym i piszepisy (mogl bym nawet gildie napisac)
Jeseli moge bys powrzebnym to prosze pisac >>> dokch@wp.pl (bo tu na forun zadko jestem Wink Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Wink
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 20 Wrz, 2006 - 10:58
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

zadko jestes... :>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 20 Wrz, 2006 - 11:53
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Opanuj najpierw język polski:P

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006