To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Alavander
Temat postu:   PostWysłany: 19 Lis, 2003 - 06:57
Początkujący


Dołączył: 03 Lis, 2003
Posty: 2

W sumie niewiem czym sie tam przejmowac, zasyczec od tak sobie repty moga wiec jak chca to niech sycza. Pluca w koncu maja chyba, prawda ?

Co do psychologii reptilionow to Drake chyba sie za bardzo rozpisuje, w sumie reptilioni sa rasa rozumna wiec moga sie tez zachwycac jak kazda rasa, nawet za przeproszeniem malpy sie zachwycaja wiec czemu reptilioni maja byc inni ?

Chociarz na pewno ich kanony piekna benda odbiegaly od kanonow innych ras, czyli moga zachwycac sie tym co jest uzyteczne lub trwale.
A co do kwesti powaznej twarzy i smiania sie to niebyl chyba zaden blad, w koncu gady mialy problemy ze zmiana mimiki twarzy a reptilionie jak zapewne wszem i wobec wiadomo sa gadopodobni ( ale tylko podobni - bez obrazy Drake ). No wiec w sumie takie syczenie powinno byc zamiast hmm u innych ras, mozna tez pomachac troche ogonem z nudow czy z gniewu. Chociarz jak ktos dobrze stwierdzil nie wszyscy reptilioni to musza byc arystokraci ( ale to pomaga Wink ), napewno jakis tam arystokratow mieli chociarz kto ich tam wie. Niewiem, porzyjemy, zobaczymy jak sie owa rasa bendzie rozwijac ( rasa to ekhem no powiedzmy ze ludzie a nie zasady ).

_________________
Jesli masz cos zrobic dzisiaj - zrob to pojutrze, bendziesz mial dwa dni wolnego!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 20 Lis, 2003 - 14:41
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Zrodzeni z zastyglej lawy (granitu)...No nie wiem od czego pochodza gady w realu, ale to jest chyba fantasy i mozna uznac ze pod gady podchodzi...

Jak do tej pory wszystkie repty, ktore znam (lub graczy ktorzy deklarowali gre reptem) probuja odgrywac reptilionskich chlopow. NIe-szlachte w kazdym razie. Znaczy proporcje pozostaja wlasciwe. A jak to bedzie wygladac to hmm, coz...zobaczymy.

Co do smiania sie i usmiechania. Nie iem czy ktos zauwazyl, ale WYRAZ twarzy to jest to co sie ma zawsze (w sensie akcja ktora trwa dluzej niz pare sekund) natomiast usmiech, lub chichot to cos co sie w koncu konczy. [Tak wiem ze na mudzie jak sie usmiecheniesz to juz laziszja glupi stale usmiechniety).

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
In$ekT
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lis, 2003 - 17:00
Początkujący


Dołączył: 27 Lis, 2003
Posty: 11
Skąd: Częstochowa
Nie chce sie wymadrzac tutaj jako nowy i niedoswiadczony, ale nie mozna sie trzymac sztywnych kanonow. Jak kiedys czytalem (chyba w ksiazce Earthdawn'a -nie wiem czy tak sie pisze, wybaczcie), nic nie stoi na przeszkodzie stworzyc superinteligentnego orka, ktory jest magiem. Ot taki maly wybryk natury (byle nie bylo ich za wiele...). Tak i usmiechajacy sie wesolo (o zgrozo!) reptilion moze sobie spokojnie egzystowac - tylko jak pisze historie postaci to niech nie zaznacza ze wywodzi sie z arystkokracji Very Happy )

_________________
GG: 4314532

Lazur, reptilion.

Nicze umarł.
(Z dedykacja dla Krwin'a: Nietzche )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 28 Lis, 2003 - 18:21
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
I niech potrafi erpegowac, a nie: jak zostanie surowo zrugany za rechotanie czy za usmiech wesoly, [co on krasnal co on elf?] to nie tlumaczy sie jak 5-latek przylapany na podgladaniu starszej siostry w kapieli (duzo starszej Wink )

re down:
To byla taka paralela, tfu przenosnia...
Co do liczenia na cos, widac nie ogladales/czytales Blaszanego Bebenka - Grassa. Wszystko jest mozliwe. A jeszcze jak tego 5-latka umiescic w wyjatkawo goracym klimacie to hoho...
Wiem o co chodzi, ale tylko w teorii (niestety... Embarassed )

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora


Ostatnio zmieniony przez Drake dnia 28 Lis, 2003 - 20:44, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ynshrug
Temat postu:   PostWysłany: 28 Lis, 2003 - 20:13
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
re up:
Nie mam nic przeciwko rpg takiego reptilionka maga..
Ale żeby podglądać starszą siostre? Bleee..
Nawet jakby była ładna, to i tak wiesz ze nie masz na co liczyć ( jeśli wiesz o czym mówie Wink )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
In$ekT
Temat postu:   PostWysłany: 30 Lis, 2003 - 07:27
Początkujący


Dołączył: 27 Lis, 2003
Posty: 11
Skąd: Częstochowa
Znaczy sie najlepiej to jak bym potowarzyszyl komus kto gra reptem abym mogl sie nauczyc zachowan.
Po prostu nie wiem jakich emotow uzywac w danej sytuacji.
Na razie jak spotkalem Kamarana i musialem go prosic o pomoc (moja I sesja tutaj), to raczej rozmawialem z nim jak z przypalem (pozdro dla Murruma - mam nadzieje ze nie bierzesz tego do siebie, nie bardzo wiedzialem jak sie zachowac - wlasnie nie wiem czy repty traktuja siebie jako nadrase) i tak jakbym to ja wszystko wiedzial.

Wyslalem Ci tez na priv'a , ale jakos nie mam pewnosci czy doszlo, poniewaz nie mam nic w folderze wyslane.

_________________
GG: 4314532

Lazur, reptilion.

Nicze umarł.
(Z dedykacja dla Krwin'a: Nietzche )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 01 Gru, 2003 - 13:07
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Nie doszlo... Co do towarzyszenia. Mnie zapewne. Jeszcze sie natowarzyszysz jak zakoduja gildie. Oj jeszcze ci bedzie bokiem wychodzic.
Ja chwilowo sie nie loguje ze wzgledu na chwilowe utrudnione korzystanie z neta jak i przyspieszone prace nad konczeniem gildii. Jeszcze tydzien, dwa.

PS: Jak zapewne wielu wie, repty jak ludzie sa rozni. Nie nalezy wszystkich jashczurow oceniac jednakowo. Maja pewne wspolne cechy (gatunkowe), ale istnieja tez roznice. Przede wszystkim pochodzenie, poglad na swiat i ew. wyexpienie, jak i znajomosci w swiecie sporo determinuja zachowanie.
Slowem rept z nizszych klas, ktory nie zna nikogo i jest praktycznie goly (nie ma nic na sobie i jest raczej slaby, nie zna swiata itd) inaczej odgrywa siebie niz ktos kto byl Beta-testerem, ma jako taki poziom, zna kogo trzeba i jego tez znaja i zwykle chodzi uzbrojony po zeby Wink.

D.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Svan
Temat postu:   PostWysłany: 05 Gru, 2003 - 12:03
Gość





Heh.. No Tak.. Imiona z SC Powiny Pasowac co do Reptilionow..
Nawet Jak SIe Tak Przyjzec Protosa Brak Tylko Ust.. i Ogona..

Pozatym Niewyobrazam Sobie Zeby Repy Ktore Sa Ucywilizowana Rasa Z Swoja Moralnoscia Bez Wstydu Syczaly.. Przeciez Dla Nich To Chyba Juz Jest Dyschonor Gdy Musza Uzywac Ogona Czy Swojich Pazorow...

Wracajac Do Sc DLa Tych KTozy Grali :
http://www.pofen.com/UploadFiles/200311259370541.swf

Aaaaa... I Z Niecierpliwoscia Czekam Na Twoj Powrot Drake..
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 07 Sty, 2004 - 06:45
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Nie wiem czy juz gdzies pisalem:
Z syczeniem jest jak z bekaniem i puszczaniem bakow. Niby normalne, przeciez fizjologiczna reakcja organizmu. Kazdy tak moze. Ale uwaza sie za niekulturalne bekniecie lub pierdniecie w Towarzystwie. A juz za szczyt chamstwa ZMUSZANIE SIE do tego (czyt. robienie tego specjalnie).
Syczec owszem mozesz, tego zablokowac sie nie da. Tak jak mozesz pierdnac i bekac. No bo mozesz. A czy to jest w twoim mniemaniu kulturalne to juz sprawa twoja i tego z kim przestajesz.

Wracajac do tego co mialem w zamiarze:
Eufemizmy, idiomy, powiedzenia, przeslowia. Te staropolskie znane od lat.
Zdarzylo mi sie raz czy dwa uzyc takiego sformuowania ale dosc odruchowo. Nie zdalem sobie z tego sprawy. Dopiero wczoraj w malym przerywniku z Ragarem (sic!) uswiadomilem sobie ten fakt.
Mowie o zmianie pewnych charakterystycznych dla naszej kultury i historii powiedzen na bardziej reptilionskie...
Zwiazane z zywiolem ziemi, dluga historia tej rasy, Gotam-Gorem, Lahaganem Bialym(lub jak kto woli Reptilionem Wielkim), z mlotami (pradawna bron tej rasy).

Podam pare przykladow, ale nie stosujcie ich raczej to sa teksty, ktore wymyslam napredce:
"Porywac sie z mlotem na slonce."
"Lekki jak skalny pyl" (zamiast jak piorko)
....
ech jakos nic mi do lba juz nie przychodzi. Ale wiecie mam nadzieje mniej wiecej o co biega.

tan Drake z Rodu D`Averan

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 19 Lut, 2004 - 05:51
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ten tego... wszystkich niewtajemniczonych reptilionow chcialem poinformowac, ze otwarto rasowke. Jest jaka jest, nieco sprofilowana ale w przypadku tej rasy az sie o to prosilo. Generalnie siedziba wymaga pewnego dopracowania, trzeba dokonczyc to i owo i takie tam.

W kwestii opisowej pomoc chwilowo nie jest potrzebna.

W kwestii kodowej to nie moja dzialka.

W kwestii przystepowania to zapraszam do poszukiwan...choc wolalbym kogos takiego znac zanim dopadne go pastwiacego sie nad napelniona przeze mnie w pocie czola skrzynia. Ostrzegam - w takich sytuacjach moge byc wyjatkowo niemily. Szczegolnie jesli cala noc nie spalem.

Drake Pograzony we Snie (chwilowo)

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 19 Lut, 2004 - 09:33






Bleee.. otwarto rasówkę dla jednego reptiliona, a tyle elfów czeka.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 19 Lut, 2004 - 11:03
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Re up:
Taa napisal sobie, napisal wiele itemkow dla muda, wszystko sam wymysli....
NO kuna jak taki leszczy moze miec gildie <ironia off> Cool


Z tego co wiem to w Olgrionie od kilku miesiecy brakuje 1 ulic...moze sobie napiszecie w koncu:p

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 19 Lut, 2004 - 21:52
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
[quote="Anonymous"]Bleee.. otwarto rasówkę dla jednego reptiliona, a tyle elfów czeka.[/quote]

Nie dla jednego reptiliona przepraszam. Znam przynajmnije trzech pojawiajacych sie od czasy do czasy przedstawicieli tej rasy.

Jak tyle elfow czeka to widac samo czekanie nie wystarczy.

Poza tym rasowka jest dla wszystkich... a co myslicie ze kmaranow na poczatku tez bylo strasznie duzo? narobilo sie jak bractwo powstalo. Tak samo krasnoludow czy poczatkowy wysyp goblinow..

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 20 Lut, 2004 - 22:21






Drake napisał:
Nie dla jednego reptiliona przepraszam. Znam przynajmnije trzech pojawiajacych sie od czasy do czasy przedstawicieli tej rasy.


Jakieś secondy czy koledzy z osiedla?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lut, 2004 - 01:18
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Moi koledzy z osiedla (jesli tak mozna powiedziec) graja elfami to po pierwsze.

Secondy mam innych ras - to po drugie.

A repty byly takie:
dwoch najemow - od 28 pazdziernika sie nie pojawiaja.
dwoch mafiozow - jeden moze bedzie, a drugi..no drugi jest troche dziwny..

dwoch ogrow - jeden z OK, drugi bez OK, ten z OK sporo grywa, pojawia sie co dwa trzy dni..

jakis nowy na S...

No ja jakies dwa sie na forum wypowiadaly, z czego jeden mial imie zgola elfie, a drugi chyba troche mlody byl. W kazdym razie chyba tez sie nie pojawia (rodzice odcieli net?)

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006