To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Argen
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lut, 2005 - 11:12
Skryba


Dołączył: 03 Wrz, 2004
Posty: 67
Skąd: Gorlice
dziekuje Kocicy i Garagothowi za slub naszej orczej parki co pozwoli zapewne na zwiekszenie liczebnosci naszej jakze przemilej gromadki
z zyczeniami rowniez dla mlodej pary

El Komendante Argenno
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 14 Kwi, 2005 - 13:49
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Seniorowi Ghashowi za zajefajne kolczyki.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 14 Kwi, 2005 - 22:12
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
wizom za brak pomyslu na muda.
-te gorzkie slowa wypowiadam po dlugim padzie arki, kiedy ostatecznie przekonalem sie ze nikt tutaj nie ma pomyslu ani checi/zapalu/energii by ruszyc tego muda do przodu.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 14 Kwi, 2005 - 22:51
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

Podzielam zdanie krwina. Slusznie prawi, pytanie tylko, po jaki grzyb?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Folko
Temat postu:   PostWysłany: 18 Maj, 2005 - 13:08
Mag Warlocka


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 26
Skąd: Orchia
Krwin:

Jest masa pomyslow na muda, tylko nie ma ich kto zakodowac i zbalansowac. Akcje pod tytulem "wprowadzamy xxx", gdzie pod xxx podstawiasz sobie zupelnie nowy i odkrywczy system czegostam byly w porzadku gdy mial kto nad nimi pracowac, bo jedna osoba nie daje rady. Bez oceny z zewnatrz, bez konstruktywnej krytyki czy chocby glupiej pomocy w kodowaniu.

W obecnej sytuacji wyglada to niestety tak, ze raz na jakis czas zalugoje sie jakis wiz, zacznie cos robic i zniecheca sie szybko, nie mogac nikomu powiedziec co zamierza.

Jako "wiz od opisow", nie jestem moze w najlepszej pozycji by to mowic, ale dalismy z siebie bardzo duzo, gdy Warlock byl w fazie zamknietej bety. Niestety ludzie po pewnym czasie sie wypalaja, a nie ma chetnych na nastepne pokolenie tworcow. Wlasnie sprawdzilem - kandydatow na wizow, takich zupelnie nowych, ktorych ja nie kojarze - jest piatka - i tylko jeden z nich logowal sie w ciagu ostatnich szescdziesieciu dni.

Jesli Wy - gracze, ktorzy lubicie tego muda nie wezmiecie na siebie ciezaru jego rozwoju - to kto ma to zrobic? Oczekujecie, ze wszyscy, ktorzy kiedys tu pracowali i wlozyli w to mase serca nagle wroca tylko po to by zaczac rozwijac nowe pomysly? Smiechu warte. Team koderow IMO powinien sie odnawiac co 1 - 2 lata, u nas niestety nie zmienil sie praktycznie od polowy bety, i teraz pozostaly niedobitki (oraz kilka wyjatkow), ludzie ktorzy poza znajomymi, ktorych poznali na zjazdach nie maja juz motywacji by pracowac, bo i po co? Po to by po miesiacach snucia planow i wstukiwania linijka po linijce jednego opisu za drugim, fragmentu kodu za fragmentem uslyszec, ze nie maja pomyslu na muda? pffft

Krwin & CO: Macie dwa wyjscia. Albo jak mowilem, sami zostaniecie wizami, i stworzycie cos lepszego, niz my moglibysmy zamarzyc - bo to jest cel przyswiecajacy kazdemu nowemu pokoleniu, albo zafundujecie obecnym wizom kilkanascie sesji motywacyjnych. Z tym, ze w tym ostatnim wypadku nie pomoze to na zbyt dlugo...

Rzeklem.

_________________
This world is made of LOVE & PEACE
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 18 Maj, 2005 - 17:06
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
a- skladalem kandydature, zostala odrzucona, mysle ze duzo pisze.

to apropo zmiany warty i wkladu.

a odnosnie braku pomyslu- nie mowie o samym kodowaniu nowych pomyslow, pod tym wzgledem warlock moze byc lepszy, ale bynajmniej nie jest zly, chodzi o pomysl zciagniecia graczy i ozywienia muda, mniej meczacy, mniej wymagajacy cichej pracy gabinetowej, ale konieczny do wykonania. sam chcialem w tym pomagac i dostalem "kosza", nie pisze z wyrzutem, rozumiem ze mozna bylo uznac ze sie nie nadaje, jednak w zwiazku z tym mam prawo od koszodawcow wymagac czegos lepszego niz nic.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 19 Maj, 2005 - 11:13
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Ale co graczy teraz kreci? Ja wiem co bo grywam na innym mudzie.
Trzeba by kazdej gildii dac speca, mocnego speca. Naprodukowac gildii ze specami. Otworzyc strone ze zgonami warlocka. To dzisiaj ludzi kreci. A to ze moga zaspiewac, zanucic, ze mogo pod kirys kolczuge, koszuje czy majtki zalozyc... to gracze nie lubia, nie cenia. I nie chodzi tylko o to ze to gracze winni, nie. Taki kurs kiedys administracja nadala mudowi (PK niemile widziane). Coz Warlock nie jest PKMudem i nie ma wizow ani graczy...
I juz, tak sie stalo a czy zmieni? Ja nie jestem od zmian, moze ktos je przeprowadzi to zaczne znowu cos dlubac, na razie wzialem sobie urlop. I przepraszam tych co cos mi pomagali, ale na razie nie ma atmosfery aby cos robic. Przynajmniej ja nie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 19 Maj, 2005 - 11:50
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Yarkom napisał:
Ale co graczy teraz kreci? Ja wiem co bo grywam na innym mudzie.

Erpeg, exp, jak wszedzie.
Podkreslam graczy, a nie powergamerow.
Yarkom napisał:

Trzeba by kazdej gildii dac speca, mocnego speca. Naprodukowac gildii ze specami. Otworzyc strone ze zgonami warlocka. To dzisiaj ludzi kreci.

Mnie to ani troche nie kreci.
To kreci ludzi przez ktorych ten mud wlasnie umiera.
Yarkom napisał:

A to ze moga zaspiewac, zanucic, ze mogo pod kirys kolczuge, koszuje czy majtki zalozyc... to gracze nie lubia, nie cenia. I nie chodzi tylko o to ze to gracze winni, nie. Taki kurs kiedys administracja nadala mudowi (PK niemile widziane). Coz Warlock nie jest PKMudem i nie ma wizow ani graczy...

Gracze sa. Ale nie beda grac z powergamerami, ktorzy na dodatek sa preferencyjnie traktowani i wybacza im sie pewne grzeszki. Wizow nie ma, jest jeden, ktory robi sporo, nie zawsze dobrze dla muda. Ale sporo, to mu trza przyznac.
Yarkom napisał:

I juz, tak sie stalo a czy zmieni? Ja nie jestem od zmian, moze ktos je przeprowadzi to zaczne znowu cos dlubac, na razie wzialem sobie urlop. I przepraszam tych co cos mi pomagali, ale na razie nie ma atmosfery aby cos robic. Przynajmniej ja nie.

Administracja olala muda, tak to wyglada na obecna chwile, niestety.
Moge tylko powiedziec (a propos pewnej dyskusji z Indhira dawno temu):
A nie mowilem?

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 19 Maj, 2005 - 14:15
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Drake... wiem ze sa gracze ktorzy lubia warlocka. Jednak za malo ich jest zeby mud zyl i rozwijal sie (mysle ze to wiesz tez). Coz cuda sie zdazaja moze i na mudzie cos odzyje i bedzie jeszce fajnie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 18 Cze, 2005 - 12:38
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Yarkom napisał:
Drake... wiem ze sa gracze ktorzy lubia warlocka. Jednak za malo ich jest zeby mud zyl i rozwijal sie (mysle ze to wiesz tez). Coz cuda sie zdazaja moze i na mudzie cos odzyje i bedzie jeszce fajnie.

Wanna bet?

PS: Dziekuje Wszystkim Czarodziejom za Wielki Powrot. Za danie szansy Mudowi, sobie - jego tworcom i nam - graczom, wspoltworcom...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 28 Sie, 2005 - 19:23
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

dziękuje za powrót
dziękuje za zmiany

"i" dajemy dalej: OGNIA!

ADZIA !
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 15 Wrz, 2005 - 21:03
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Dzięki za długie i surowe ramię sprawiedliwości. Tego było trzeba! Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 28 Wrz, 2005 - 07:26
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

z goblina

Atakujesz ogromnego muskularnego goblina.


Zdaje mi sie, ze dawniej bylo "ok". Teraz jest ladniej Wink

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 28 Wrz, 2005 - 07:45
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Drannor napisał:
z goblina

Atakujesz ogromnego muskularnego goblina.


Zdaje mi sie, ze dawniej bylo "ok". Teraz jest ladniej Wink


Widac po prostu, ze magowie warlocka czytaja konkurencyjne forum, a w szczegolnosci to z pytaniami i prosbami graczy. No i czas wprowadzania tez rekordowy.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 07 Gru, 2005 - 00:00
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

Zatem szczerze dziekujemy za ta szczodra pochwale:)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006