To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Argen
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lip, 2005 - 23:20
Skryba


Dołączył: 03 Wrz, 2004
Posty: 67
Skąd: Gorlice
ale drogi panie q - my milosnicy kilowania nosimy koczyki z czaszkami , ja wiec zobaczysz takiego to nogi za pas Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lip, 2005 - 11:44
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
qabal napisał:
Mam zatem propozycje. Jak widze masz duzo czasu. Zatem nie sprawi Ci problemu napisanie stowarzyszenia milosnikow potyczek (znakiem szczegolnym bylby np. wisiorek w ksztalcie czaszki). Przynaleznosc do owego stowarzyszenia oznaczala by, iz akceptuje sie wszelkie potyczki, niezaleznie od ich formy, lacznie z walkami pomiedzy graczami.


To już lepiej napisz sobie i zamieść w BO opis wisiorka w kształcie pacyfy.

Ale pomysł nie jest tak głupi jak się wydaje o ile dałoby się tym klubowiczom jakieś specjalne opisy ciosów plus parę rodzajów opisu zabijania przeciwnika, atakowania... no... muszę nad tym pomyśleć.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lip, 2005 - 09:28
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Uporządkowałem temat. Skasowałem zbędne notki, inne przeedytowałem usuwając z nich zbędne epitety i prowokacje.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lip, 2005 - 18:36
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Nie wkrecajac sie w plonna argumentacje glosuje za zachowaniem neutralnego stanu PK, jedyne na co bym naciskal to na sfere erpegowa, nie cierpie atakow bez slowa albo wykorzystywania przewagi w absurdalnych sytuacjach, ale od regulowania tego typu kwestji jest moim zdaniem kanal:
Wiz->szefostwo gildii->czlonek gildii, i wtedy wszystko da sie ulozyc i nie trzeba tu wprowadzac sztywnych regulacji, a juz na pewno nie kodowych.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006