Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 27 Mar, 2004 - 16:40
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
mam pytanie, czy one sa/beda ogolnodostepne?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 27 Mar, 2004 - 17:08
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Nie wiem jak ta pierwsza ale ta druga jest ogolniedostepna..
Ta pierwsza zdaje mi sie ze tez..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 27 Mar, 2004 - 17:16
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
spomoc



spodrzuc sakiewke

1:
Odpinasz sakiewke od pasa/gdy zawieszona/ i podrzucasz ja w reku z zamyslona mina. Wypelniajace ja monety brzecza zachecajaco.
Po chwili otrzasasz sie i szybkim ruchem zawieszasz ja spowrotem u pasa.
1:
Podrzucasz sakiewke w reku z zamyslona mina. Wypelniajace ja monety brzecza zachecajaco.

-przeciez sakiewka jest pusta..-

3:
[xxx] odpina [xxx]sakiewke od pasa/gdy zawieszona/ i podrzuca ja w reku z zamyslona mina.
Z jej wnetrza dobiegaja ciche, mile uchu pobrzekiwania.
Po chwili mina [xxx] tezeje, a on/a szybkim ruchem zawiesza [xxxx] sakiewke spowrotem u pasa.

3:
[xxxx] podrzuca swoja [xxx]sakiewke w reku z zamyslona mina. Z jej wnetrza dobiegaja ciche pobrzekiwania.


spokarz sakiewke [komu/]
1:
Odpinasz sakiewke od pasa/gdy zawieszona/ i potrzasasz ja przed twarza [xxx] sugerujac ze mozesz zaplacic.
Po chwili szybkim ruchem zawieszasz ja spowrotem u pasa.
1:
Odpinasz sakiewke od pasa/gdy zawieszona/ i potrzasasz ja w uniesionej rece sugerujac ze masz pieniadze.
Po chwili szybkim ruchem zawieszasz ja spowrotem u pasa.
1:
Potrzaszasz sakiewka przed twarza [xxx] sugerujac ze mozesz zaplacic.
1:
Potrzasasz sakiewka w uniesionej rece sugerujac ze masz pieniadze.
2:
[xxx] odponia [xxx]sakiewke od pasa i potrzasa ja przed twoja twarza, chyba prubuje Cie przekonac ze ma czym zaplacic.
Po chwili [xxx] szybkim ruchem zawiesza [xxx]sakiewke spowrotem u pasa.
2:
[xxx] potrzasa [xxx]sakiewka przed twoja twarza, chyba prubuje Cie przekonac ze ma czym zaplacic.
3:
[xxx] odponia [xxx]sakiewke od pasa i potrzasa ja przed twarza [xxx], chyba prubuje go/ja przekonac ze ma czym zaplacic.
Po chwili [xxx] szybkim ruchem zawiesza [xxx]sakiewke spowrotem u pasa.
3:
[xxx] odpina [xxx]sakiewke od pasa/gdy zawieszona/ i potrzasa ja w uniesionej rece sugerujac ze ma pieniadze.
Po chwili [xxx] szybkim ruchem zawieszasz [xxx]sakiewke spowrotem u pasa.
3:
[xxx] potrzasa [xxx] sakiewka przed twarza [xxx] sugerujac ze, chyba prubuje go/ja przekonac ze ma czym zaplacic.
3:
[xxx] potrzasa [xxx]sakiewka w uniesionej rece sugerujac ze ma pieniadze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sie, 2004 - 03:03
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
czesc wiekszego projektu, ostatecznie odrzucona.. moze komus sie przyda..

/kowal

Przechodzisz przez uchylone zelazne wrota.

Rozlegle pomieszczenie w którym się znajdujesz nie ma zadnych okien. Panujacy tu polmrok rozswietla jedynie ogromy piec stojacy na srodku. Na kamiennych scianach tanczy swiatlo plomieni, a unoszacy się wszedzie dym dodaje tajemniczosci. Po chwili, gdy przyzwyczajasz się do ciemnosci, dostrzegasz olbrzymie kowadlo stojace pod piecem oraz porozkladane pod scianami zbroje i bronie. Na piecu wisi mala drewniana tabliczka.
Wyjscia: wrota.
-Czujesz jak po plecach splywaja ci krople potu-
[tabliczka]
standard kowala.
[piec]
Na srodku pomieszczenia stoi ogromny, kamnienny piec. Ze srodka buchaja plomienie, a cieplo ktore od niego bije parzy ci twarz.
[sciany]
Kamienne sciany tego pomieszczenia wydaja się na prawde solidne.
[kowadlo]
Pod olbrzymim piecem stoi takze pokaznych rozmiarow zelazne kowadlo.
[bronie/zbroje]
Pod scianami leza niedokonczone zbroje i bronie.

Dostepne artykoly:

[Szeroka zakrzywiona szabla]
Ta stosunkowo ciezka szabla, o krotkim, szeroki ostrzu doskonale sprawdza się w zwarciu. Dzieki masie i jakosci stali jej z ktorej zostala wykonana ciecia sa trudne do sparowania i zadaja rozlegle obrazenia. Jest dobrze wywarzona i nie powinna zawiesc nawet wymagajacego szermierza.


[Lekka zdobiona szabla]
Ta misterna, lekka szabla jest nie tylko piekna, ale takrze wysmienicie sprawdza się w walce. Zdobionym na calej dlugosci ostrzem przy odrobinie wprawy można się golic. Rekojesc wyrzezbiono w ksztalt glowy zamorskiego ptaka, natomiast ornamenty na sztychu wyobrazaja motywy roslinne. Jest perfekcyjnie wywazona i smiertelnie skuteczna, jednak ze względu na mala mase walka nia wymaga nie lada umiejetnosci.


[Zbojecki dlugi sztylet]
Jest to typowy stalowy sztylet o dlugim ostrzu. Mimo tego ze nie wyroznia się w żaden sposób wygladem, jest bardzo dobrze wywazony i w rekach nozownika staje się smiertelnie niebezpieczny.


[Skorzany mocny kaftan]
Ten kaftan zostal wykonany z utwardzanej w morskiej wodzie skory, wykladanej gruba warstwa baraniego futra. Dzieki zastosowaniu wielu warstw skory, gdzieniegdzie poprzekladanych metalowymi plytkami udalo się uzyskac naprawde dobra ochrone korpusu, przy wymiernie niskiej masie.


Gruby spocony krasnolud.
rasa: krasnolud.
Imie: -
Wzrost: 155
Masa: 85
Opis:
Lysy spasly krasnolud z którym mierzysz się oko w oko nie robi nadto sympatycznego wrazenia. Jego gola, owlosiona klata ocieka potem, znaczacym ciemne zacieki na lnianych portkach. Tepy wyraz twarzy idzie w parze z poteznymi miesniami, wyraznie odznaczajacymi się pod obfitym sadlem. Trudno także nie zwrocic uwagi na obfita kolekcje blizn, swiadczaca o ciekawej przeszlosci.
[brudne lniane portki]
Spodnie cale się lepia. Plama na plamie, poprzetykane licznymi dziurami i spruciami. Na dodatek smierdzi od niech potwornie. Sa szerokie i lekkie, ale jakie to ma znaczenie, kiedy trudno znalezc smialka który nire brzydzil by się ich przywdziac.
[solidny mlot kowalski]
Jest to typowy przykład mlota kowalskiego. Wystarczajaco ciezki by ugniatac stal, jednoczesnie zupelnie nieporeczny poza kuznia.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Intruzka
Temat postu:   PostWysłany: 31 Mar, 2005 - 21:24
Początkujący


Dołączył: 27 Mar, 2005
Posty: 6

W sumie w Warlocka zaczelam grac od niedawna i nie jestem pewna czy torba juz nie powstala.
No ale zaryzykuje.

Otwarta/Zamknieta pojemna torba
Ta wykonana ze skory torba nie ma zbyt wielkich rozmiarow, jednakze
wydaje sie byc dosc pojemna. Jest ona przystowana do noszenia na ramieniu i sprawia wrazenie calkiem wygodnej. W obawie przed utrata jej zawartosci zostal doszyty maly guzik na ktory jest zamykana. Torba nie spelni sie co prawda w dlugiej podrozy, jednak wydaje sie byc idealna do krotszej wedrowki.

zaloz torbe
Moze chcesz ja przewiesic na ktoryms ramieniu?

przewies torbe na lewym/prawym ramieniu
Energicznym ruchem przewieszasz otwarta/zamknieta pojemna torbe na lewym/prawym ramieniu.

Xxx przewiesza energicznym ruchem otwarta/zamknieta pojemna torbe na lewym/prawym ramieniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006