To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 07 Sty, 2004 - 19:58
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
hmm zeczywiscie smieszne to wszystko jest...Smile
pierwsza rzecz ktora mnie smieszy to autentyczna nagonka na ragara. ragar rzeczywiscie expi, trudno w to watpic patrzac na jego cechy, ale nie widze w tym nic negatywnego poki nie psuje to komus zabawy. Mam ograniczony kontakt z innymi graczami, szczegolnie z tymi silniejszymi, lecz do tej pory dla mnie ragar plasowal sie w czolowce erpegowcow... nie dla tego ze mnie zachwycil swoja gral, lecz wlasnie dla tego ze nie wyroznial sie negatywnie. Nie pytal o gg (4 osoby) nie podawal adresow www (2 osoby) nie psul klimatu po prostu. A poki mnie bez powodu nie bije, to i jego cechy mi nie przeszkadzaja....
Niestety zrobie cos czego nie lubie.... uderze ad persona... ale musze. Meruru co ci odbilo zeby atakowac czyjegos erpega?? Spotkalem cie pare razy i za kazdym razem zalamywalem sie. Ty non stop pieprzylas o realu, albo innych rzeczach psujacych mi zabawe. A to o tym jak to kiedys mialas epiki, a to o tym ze wszystko z kmaranami sie psuje, a to o innych szczegolach oderwanych zupelnie od realiow muda. Co najgorsze, bedac ze mna w druzynie KOMENTOWALAC MOJE ODGRYWANIE POSTACI. autorytarnie...
myslalem ze sie zalamie.. jak mi ktos mowi ze fajnie ze sie staram itp, to dla mnie jest to jakas groteska... Chcesz erpeg, grajac zachowoj sie jakbys funkcjonowala w tamtym swiecie, nie chcesz, nie gadaj o nim....
Ragar nigdy jak go widzialem takich bledow nie popelnial... wiec proponuje albo zpuszczenie z tonu.. albo nie wiem juz sam co...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 08 Gru, 2004 - 10:43






Czy gobliny respektuja orcze prawo w Orchii?
Czy mozna by wprowadzic dla nich odcinanie glow zabitych przeciwnikow takie trofea jak mieli na Arce najemnicy czy ktos tam.
I chcialbym sie dowiedziec jak prosperuje magia bo mnie to interesuje i moze moj goblinek moglby zostac szamanem

licze nato ze szamani zajmuja wysokie miejsce w spoleczenstwie golbinskim Very Happy

i czy jak spotkam krasnoluda to moglbym mu po ubiciu wyrwac pencherz i zagrac niw w PACANA w wiosce?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 09 Gru, 2004 - 05:09
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Lesne Gobliny orchijskie respektuja orcze prawo, co wiecej maja z nimi pakt.
Lesne Gobliny to gildia pokojowa. Nie walcza z krasnoludami. Nie kopia ich pecherzy - radze zapoznac sie z emocjami tej rasy i dopiero poddawac takie pomysly.
Nie, nie mozna by dla nich wprowadzic odcinania glow (bo nie maja po prostu czym - walcza wloczniami - sprobuj grotem wloczni oderznac komus glowe). A poza tym ten pomysl pochodzi od nie najemnikow tylko lowcow glow i na A. jest to klub, nie gildia.
Szamani zajmuja wysokie miejsce. Konkretnie ten jeden szaman, ktory ostatnio jakby przestal grac. W zwiazku z tym, ze zajmuja wysokie miejsce to jest ich niewielu... (w tej chwili dwoch, ten drugi pojawia sie tylko od czasu do czasu) i nie zanosi sie na to by mialo byc ich wiecej.

PS: Jak spotkasz krasnoluda i go zaatakujesz to po tym jak cie ubije moze grac twoja glowe w co tylko zechcesz i gdzie tylko zechcesz. Wink

Ps2: Zarejestruj sie na forum. I pograj troche, poznaj swiat i prawa nim rzadzace od strony muda, nim zaczniesz zadawac pytania i poddawac wspaniale "nowatorskie" pomysly.

D. - dzis malo zgryzliwy

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kapitan Kmaran
Temat postu:   PostWysłany: 30 Gru, 2004 - 13:18
Gość





Co to za gobliny, które respektują prawo i są pokojowe? To największe zgwałcenie goblińskiej goblińskości i wszelkich norm społecznych. Nawet w KC(PZPR) było, że gobliny to złowieszcza horda, która z chęcia dorwałaby krasnoluda, elfa i 2 reptilionów, wyrwała ich pęcherze, uszy, nosy, oczy, głowę i peklowała przez 14 dni.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 02 Sty, 2005 - 11:09
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re up:
Mowisz o Goblinach Nizinnych.
A co do hordy, to ona byla demoniczna, a gobliny byly na przystawke Wink

A co do przyrzadzania czesci ciala, to reptiliony sa raczej zylaste, no i ta luska - niesmaczne. Poza tym gobliny nizinne chyba jedza na surowo... Wink

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006