To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 02 Sie, 2004 - 10:13
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Tomasir napisał:
Opanujcie się i bierzcie przykład choćby z Adeinwana (mam nadzieję iż nie przekręciłem). On jakoś nigdy nie narzekał i po prostu cieszy się grą, co i inni powinni robić a nie ciągle narzekać jak to jest źle...


No taa...
Adeinwan gra raz na miesiac Evil or Very Mad

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skans
Temat postu:   PostWysłany: 02 Sie, 2004 - 16:30
Skryba


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 85

Ingwar napisał:
A odnoscnie chodzenia w druzynie to chyba ja sie moge wypowiedziec jesli dobrze zrozumialem Draka..

Tak potwory staly sie madrzejsze.. (i to juz dawno temu) ale wtedy spiedzielilem system i nie byly sensu stricte madre a jeszcze glupsze niz byly..
Teraz co niektore zdarzaja sie troche cwansze i nie jest tak banalnie ze wychodzi osoba obijana wraca, wspiera i juz jej nikt nie leje..

Drake jak o to chodzi to tak poprawilem tam pare bledow..
Jesli nie o to a o sama walke w druzynach to nie mam zielonego pojecia..

Ingwar

ps. odnoscie testow.. menta napisal caluska prawde.. te wasze testy sa smieszne.. 2 osoby walcza i z testow wynika ze obydwie poszkodowane.. Smile


A tak pare slow dopowiem, przynajmniej o tym co jeszcze bylo 3-4 dni temu (jak jest teraz nie wiem, jakos zapal ze mnie troche uszedl wiec sie malo loguje, bynajmniej nie tylko z powodu zmian w druzynie Wink ).
Po zmianach sytuacja wygladala tak:
Ida sobie dwie osoby poexpic, wiec moby sie zastanawiaja jak by tu tych kolesi wywalic z expa. Zasada prosta, banalna i skuteczna ZAWSZE atakowac slabszego. I ta zasada sprawdzala sie w ponad 90% wejsc na moba z autoatakiem. Chyba nie trzeba mowic, ze po chwili mamy sytuacje: jedna osoba w pelni, a druga wychlastana niemilosiernie.
Jaki kwiatek bylo jeszcze widac: powiedzmy, ze ta slabsza osoba idzie jako druga. Wchodza na lokacje pierwsza osoba atakuje nastepuje jedna runda wymiany ciosow pomiedzy nia i mobem po czym nastepuje natychmiastowe przerzucenie na tego slabszego.
Jak widac w takiej sytuacji chodzenie w dwie osoby ma maly sens.
Inna sprawa wszystko by bylo w miare dobrze ale czemu nastapila taka dysproporcja skoro te dwie idace w druzynie osoby nie dzieli jakas straszna przepasc cech? Oczywiscie rozklad atakow w jakiems wiekszym stopniu powinien przewazac na niekorzysc tej slabszej ale akurat w tym miejscu nastapila lekka przesada. Co dziwniejsze takich rzeczy nie obserwowalo sie na mobach nie posiadajacych autoataku. (wiec chyba sie nie ma co dziwic,ze niektorzy zgrzytneli nieco zebami, "testowalem" to w dwuosobowych druzynach i jako slabszy i jako ten mocniejszy Wink )
Jesli jest to juz w miare poprawione to fajnie, jesli nie no to jest mniej fajnie Twisted Evil


Tak juz nawiazujac do tematu. Wprowadzone zostalo opoznienie odnosnie zmiany w szyku, mysle ze czas zastanowic sie nad wprowadzeniem chowania za konkretna osobe (chocby z mniejszym prawdopodobienstwem, ze sie uda) Dlaczego? Otoz zdarzaja sie kurizalne wrecz sytuacje gdzie w trzyosobowej druzynie (albo i wiekszej) znajduja sie np: dwie poranione postacie i przy kilkukrotnych zmianach szyku chowaja sie za siebie nawzajem. Gdy tymczasem reszta druzyny stoi sobie w pelni zdrowa (juz wczesniej bylo to uciazliwe, teraz przy opoznieniach w szyku i tych dziwnych warlockowych lagach to jak lazenie po polu minowym). Ze juz nie wspomne jakie jest ryzyko chowania sie za kogos w malej druzynie gdy jakas postac jest juz naprawde mocno poraniona.

I juz na koniec odnosnie testow. To co testuja gracze miedzy soba to akurat zawsze trzeba brac nieufnie i z pewnym przymruzeniem oka, gracz nieznajacy wszystkich zmiennych, moze co najwyzej podac wyniki z mniejszym lub wieksym prawdopodobienstwem. Ale dzieki niektorym
sytuacjom jesli mu sie to umozliwi moze dowiedziec sie o wiele wiecej.
Wiec sie tak zastanawiam skoro zaczyna byc tu taki luzik to mam pare zbroi i broni na oku, nie moge sie do konca zdecydowac ktore brac, moze tak malego klonika zebym sobie mogl potestowac? (prawda ze smieszne, szkoda tylko, ze to nasza mudowa rzeczywistosc)

No to chyba tyle, wprawdze czesc tych rzeczy mialy byc opisane gdzie indziej, ale... skoro temat sie buja, to tak sobie poszedlem na latwizne. Cool
Pozdrawia.
S.
Ps. W prawdzie powyzej cytuje Ingwara i jest to po czesci odpowiedz na jego notke, ale przy okazji jest tu pare rzeczy odnoszacych sie do postow innych graczy. Niech kazdy wybierze co mu pasuje Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 02 Sie, 2004 - 17:00
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
re menta, ingwar- co do testow graczy, w stu procentach sie z wami zgadzam, zreszt sam wielokrotnie to pisalem.
ALE testy wklejane przez graczy sa cenne.

z prostego powodu, gracz nieznajacy kodu, nie majacy pojecia o mechanizmach ktore wykorzystuje jest ich zwienczeniem.

to tak jak z organizmem- jak boli mnie glowa nie wiem absolutnie nic o komorkach, nie wiem czy to rak, nie wiem czy to migrena i czym jest powodowana , nie wiem czy sie w nia po pijaku po prostu nie uderzylem..
ALE bezwglednie na pewno czuje bol glowy!
tak samo gracze, bez swiadomosci mechanizmu, wydaja mi sie najczulszym jego sensorem...

problem jest jednak taki ze gracze latwo sie sugeruja, latwo buduja smieszne teorie, latwo doszukuja sie absurdalnych odpowiedzi.

Ty mnie pytasz Menta jakie ja chce testy- ja nie chce w gruncie rzeczy testow, a juz na pewno zadnych konkretnych i nie powiem Ci jakich...
ja wiem tylko ze mne "boli glowa", moze uderzylem sie w nia po pijaku i nie pamietam, ale prosze Ciebie, jeko medyka zebys to zweryfikowal...

ja jako czuly, pozbawiony swiadomosci sensor mam wrazenie ze kmarany "poszly w odstawke" i nie dosc ze nie powiem Ci ktory element mechanizmu je odstawil, to nie powiem Ci nawet ze jestem o tym przekonany.

Chce jedynie, abyscie Wy wizowie zweryfikowali, poprzez swoja znajomosc mechanizmu chy ja jako sensor, sie myle.

Mam baaaardzo mala sile przebicia, jestem w tej chwili jedynym mniej wiecej regularnie grajacym kmaranem. Bez problemu mozna mnie zakrzyczec lub zignorowac...

ps-apropo niemiarodajnych sparow, z drannorem tez przegralem..Wink Jestes w zlym stanie.
Drannor jest poturbowany.
pozdrawiam.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sie, 2004 - 06:03
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Tu byl kolejny nudny log.
Ale wyszedl.

Pf.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.


Ostatnio zmieniony przez Drannor dnia 04 Sie, 2004 - 13:49, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sie, 2004 - 06:09
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Co ten pociety, zmontowany log tutaj robi? :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sie, 2004 - 06:12
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Torur yest goo py! Wink

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sie, 2004 - 07:48






Nie wiem czy zauważyłeś Drannorze ale ogromne gobliny mająstraszny rozrzut "siły". Raz z Azagalem i jeszcze jakimś człekiem jednego laliśmy (wszyscy nieźle wyposażeni) a i tak Azagal gdzię do złego stanu spadł. POnadto dziś wypróbowałem ten topór od Rennerda (czy Ronnarda jak się on tam zwie - ten falisty) i musze przyznać iż się w walce gorzej sprawował od zwykłego stalowego szerokiego. I dziś walczyło się normalnie - jak zmieniłem topór - ten podobnie jak Ty się męczyłem...
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sie, 2004 - 08:49
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Opowiedz mi bajke jak kot palil fajke jeszcze.
Zwroc uwage, ze falisty jest jednoreczny a stalowy szeroki dwureczny.

Poza tym to nie ten jedyny goblin mnie klepal, inne tez.

Poza tym nie ucz ojca dzieci robic Wink

Jak jednego dnia sam wycinam cala wioske a drugiego dnia jednemu goblinowi nie daje rady, to chyba jednak cos nie tak.


ps: Jesli nie potrafisz rozroznic Ronnarda od Rennarda to polecam wizyte u okulisty. Tomasirze, tomasitrze, tomciu, czy jak ci tam.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Dax
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sie, 2004 - 19:20
Początkujący


Dołączył: 28 Maj, 2004
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Niepewnie w pol rozcinasz ogorzalego zaniepokojonego mezczyzne srebrzysta
kunsztowna szabla trafiajac w prawa dlon.
XXX wyprowadza ciecie srebrzysta kunsztowna szabla, lecz ogorzaly
zaniepokojony mezczyzna szczesliwie paruje je osmolonym dlugim mieczem.
Ogorzaly zaniepokojony mezczyzna osuwa sie na ziemie w agonii.
XXX zabil ogorzalego zaniepokojonego mezczyzne.
Uspokajasz sie.

Coś w tym jest...

_________________
I must say there's nothing like the vacuum of space for preserving a handsome corpse.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006