To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ragar
Temat postu: Stare nienawistne urealnienie :>  PostWysłany: 05 Kwi, 2004 - 22:17
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Moje pytanie jest proste.
Co myslicie o bezkarnosci bicia miast, wiosek, twierdz itp.
Chodzi mi dokladniej o tych wazniejszych npcy ktorzy sa ubijani dla sprzetu...

Moim zdaniem powinno byc rozwiazanie jak w oken ze tylko jezeli zostanie zywy swiadek i powie strazy - wtedy koles jest scigany.
Bez magicznego ataku nagle za jednego zabitego gdzies w zaulku - jak w Kar...
Chodzi mi o gornikow w Impur ktorych mozna lac pod okiem strazy.... O niewspieranie i nieuciekanie wiesniakow. O tym ze Moznabic bezkarnie straznika Ranhgar.
Nie chodzi mi o takie przesady jak na arkadii ze ubijasz kogos w wiosce i gania cie cale ksiestwo mimo ze nikt tego nie widzial...

Ale tez nie podoba mi sie taki troche klimat klona ... Jeszcze nie dawno to byl standard ale w koncu chyba chcemy troche wyzwan prawda ? Bez drog na same skroty i latwizne ...

Mechanizm zeby mieszkancy miast i wiosek uciekali szukajac strazy. Jak dozyja by jej doniesc to wtedy straz gania ... Jak nie to maja pecha i juz. I troche wsparcia - bijesz kobiete w wiosce a stoi 4 chlopa i udaja ze nie widza :> Ucieczki dosc wolne zeby byla szansa ubic ...

No nie wiem czy sie dosc jasno wyrazilem :>

Ragar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 05 Kwi, 2004 - 23:16
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Juz to widze jak mnie bedzie pol Wikors ganialo...
Sympatycy wojta...
A reszta mi bedzie kibicowac - niechetni wojtowi. Wink

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
luntar
Temat postu:   PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 00:55
Gość





Powinno tak byc o ile straz spotka tego swiadka...
W Oken fajnie jest to zrobione Smile skladaja donos i chlast Smile

L.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 11:05
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
jestem za wspieraniem i donoszeniem strazy przez swiadkow.
napisalem kiedys tez pewne zadanko do omijania tego problemu... czy osoba kompetentna mogla by mi powiedziec co z nim dalej..
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aduil
Temat postu:   PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 15:31
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 18 Mar, 2004
Posty: 45
Skąd: Suldanesselar
Najfajniej jest gdy na moich oczaj pewien "Expiarz" patrol Orków samotnie wysiekał. Opisu nie podam, powiem tylko że to Kmaran był (a jednak są przepakowanie). Nie podam, bo mnie "łaskawie" oszczędził. Nie wiem czy potem ścigany był.

Myślę że jeżeli jest świadek żywy, ścigana powinna być osoba która dokonała ataku. I powinien być taki motyw ze złapaniem jak w Campagotcie(jak to się pisze?!) na Arkadii. Pozbawiają przytomności, ciągną Cię na dziedziniec i gilotyna Smile

_________________
Aduil de'Salvanas, do usług...

Few warriors dare to challenge Aduil de'Salvanas. Should one do so, there is one fewer...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 15:37
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
odnosnie urealnienia, bardzo dziwne jest to ze byle mieszkaniec oken czy kar chadza w plaszczu z diamentami notabene wartego zaledwie piec miedziakow, a npc takie jak szef cechow -nic przy sobie nie maja-
zmiana tego chyba nie jest duzym problemem..?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 15:41
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
bo to falszywe diamenty sa..blyskotki tanie i na pokaz i dlatego w nich chodza..a ci wieksi madrzejsi wszystko maja schowane..O!

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 16:07
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

[quote="Aduil"]Najfajniej jest gdy na moich oczaj pewien "Expiarz" patrol Orków samotnie wysiekał. Opisu nie podam, powiem tylko że to Kmaran był (a jednak są przepakowanie). Nie podam, bo mnie "łaskawie" oszczędził. Nie wiem czy potem ścigany był.
quote]

Ale pierdolenie ... Nawet ja nie dam rady sam patrolowi orkow w Orchii...
Jak juz oskarzasz to podaj opis i kiedy to bylo. Bo jestem bardzo ciekawy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 16:10
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
abstrahujac od tego kto to i tak dalej, to nic mu sie stac nie powinno... w niespokojnych czasach nie jeden patrol na trakcie przepadal.. a przeciez odciskowa palcow nie zdejma.. zasada swiadek nie doniosl, nie ma problemu wydaje mi sie sluszna.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 21:04
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Moim zdaniem sprawa bicia enpecow w miastach powinna byc zalatwiana przez graczy a nie przez straze, no chyba ze na zasadzie bicia Nuln (Arka) tzn. bija tylko wtedy jak zlapia na goracym uczynku. Kiedys wybijalem regularnie Cammond przylapal mnie pewien ork Wink , zagrozil wpisaniem na liste jesli nie zaplace kary i teraz juz nie wybijam enpecow w wioskach.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 07 Kwi, 2004 - 08:23
Gość





no to w takim kar trzeba dodac z 20 patroli, bo tylu co ich tera jest a tyle co jest lokacji to mozna wyciac miasto z palcem w dupalu
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006