Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ragar
Temat postu: Zmiany w mowieniu  PostWysłany: 26 Wrz, 2003 - 17:30
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Witam moj pomysl polega na wprowadzeniu opcji ktora umozliwilaby widzenie jak nasza postac mowi w oczach innych. Gram kmaranem i brakuje mi mozliwosci ogladania jak widza inne rasy to co mowie - to samo w przypadku alkocholu wiem ze belkocze ale nie wiem jak.
Moim zdaniem dodanie takiej opcji ulatwiloby rpg bo teraz zupelnie nie wiem co mowie. Wszystkie te mraau wraau i przeciaganie rrrr sa niewidocze i gra traci wiekszosc smaczku.

Co o tym mysla Koderzy ?

Ragar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Meruru
Temat postu:   PostWysłany: 27 Wrz, 2003 - 12:10
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 18 Wrz, 2003
Posty: 35
Skąd: Olsztyn
Brawo ten pan
Brawo Menta
Niby psuj, a jednak cos madrego potrafi powiedziec
hiehieihe ;P

_________________
Kiedy nici sa na niebie,
Pernie! twoi jezdzcy bronia ciebie!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 08 Lut, 2004 - 10:48
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Przypominam ze to chodzi raczej - ze siebie i innych widze z wrr mrrrr dla logow. Nie dla realizmu ale dla zajebistych logow ....
Kazda inna osoba ktora nei wlaczy opcji widzialaby normalnie.
Zmiane by odczuwal tylko ktos kto wybierze opcje ze widzi cala mowe jak wyglada - z wstawkami.
No nie dajcei sie tyle czasu prosic :]

ze wkleje kawalek waszego opowiadania ...

Obróciliśmy się tak szybko jak nam na to pozwoliły nasze dystyngowane brzuszyska i ujrzeliśmy....SMOKA!. Nie jakiegoś tam smoka lecz SMOKA! Najbardziej smoczego smoka jaki tylko może być. Spojrzeliśmy mu prosto w nos, serca nasze nie znały trwogi, pewnie dlatego, że chwilowo przestały bić. Rzuciłem ukradkiem spojrzenie na Gorma i wyszeptałem "Gorrrmm mmamm nadzieję, mrrr ze nie jesteś dziewica?, Wrrrau..." Niestety po bladości jaka ozdobiła zawsze rumiane,
dobrze odżywione oblicze mego druha jak i po łakomym spojrzeniu smoczyska zrozumiałem, to wyraźnie nie jest nasz dobry dzień


Czyz to nei wyglada fajnie ?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 17 Mar, 2004 - 13:50
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Cytat:

Obróciliśmy się tak szybko jak nam na to pozwoliły nasze dystyngowane brzuszyska i ujrzeliśmy....SMOKA!. Nie jakiegoś tam smoka lecz SMOKA! Najbardziej smoczego smoka jaki tylko może być. Spojrzeliśmy mu prosto w nos, serca nasze nie znały trwogi, pewnie dlatego, że chwilowo przestały bić. Rzuciłem ukradkiem spojrzenie na Gorma i wyszeptałem "Gorrrmm mmamm nadzieję, mrrr ze nie jesteś dziewica?, Wrrrau..." Niestety po bladości jaka ozdobiła zawsze rumiane,
dobrze odżywione oblicze mego druha jak i po łakomym spojrzeniu smoczyska zrozumiałem, to wyraźnie nie jest nasz dobry dzień


Jak dla mnie wyglada tak samo dobrze jak..

Obróciliśmy się tak szybko jak nam na to pozwoliły nasze dystyngowane brzuszyska i ujrzeliśmy....SMOKA!. Nie jakiegoś tam smoka lecz SMOKA! Najbardziej smoczego smoka jaki tylko może być. Spojrzeliśmy mu prosto w nos, serca nasze nie znały trwogi, pewnie dlatego, że chwilowo przestały bić. Rzuciłem ukradkiem spojrzenie na Gorma i wyszeptałem "Gorm mam nadzieję, ze nie jesteś dziewica?" Niestety po bladości jaka ozdobiła zawsze rumiane,
dobrze odżywione oblicze mego druha jak i po łakomym spojrzeniu smoczyska zrozumiałem, to wyraźnie nie jest nasz dobry dzień.


Wredny
Ingwarus

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 20 Mar, 2004 - 19:12
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Ingwar o gustach sie nie dyskutuje ...
Moze znowu was pomecze - zrobcie naszyjnik ktory bylby do kupienia w Kar np tam gdzie juz jeden jest - i niech ma wlansie taka reakcje ze widac jak slysza nas inni. Naszyjnik zrozumienia czy jak to nazwac...
Albo pierscien... albo cokolwiek pliiiiiis :]
Taki zeby kmaran slyszal wszystkie te mrrr wrrr i obiektywnie potrafil zrozumiec innych ;]
Moze to nie jest jaki wypas przekonujacy argument. Ale kurde lepszego nie potrafie wymyslic po co to ma byc :]

Ragar

Ej no nie badzcie tacy ... Magiki rozdajecie a nie chcecie takiego bajerku zrobic ? ;P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myorek
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 12:24
Skryba


Dołączył: 28 Lis, 2003
Posty: 52

Podpisuje sie pod Ragarem czterema lapkami.
Jedna jedyna opcja ktora pozwoli mi widziec moja mowe i mowe mojej rasy tak jak widza ja inni. Czy to az tak duzo? Nikt na tym nie straci przeciez.
Pozdrawiam.

_________________
"Bez tajemnicy nie ma magii...."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 16:12
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Pomysl zgodny jest z zasadami kosmologicznymi swiata Warlocka.
Czego sie nie da zalatwic normalnie moga to zalatwic przemioty magiczne. Dla pocieszenia dodam, ze takie magiczne wlasciwosci "mowy" moga miec nie tylko pierscienie itp, czyli tzw bizuteria, ale rozne przemioty uzytecznosci publicznej.

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 25 Mar, 2004 - 19:25
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
O na przedmiot nic nie powiem..
I nawet pewnie bylbym w stanie cos takiego napisac..

Tylko sie musze jeszcze zastanowic jak :>

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 30 Mar, 2004 - 16:03
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Mala uwaga do przedmiotów magicznych.

Przy ich pisaniu prosze zachowac pewna zasade. Niech uzytkownicy docieraja do ich wlasciwosci magicznych poprzez uzywanie a nie poprzez opis. Opis przedmiotu nie powinien sugerowac jego przeznaczenia. Jedynie niektore uwagi z opisu moga lekko sugerowac dzialanie. Reszty Uzywacz powinien doswiadczyc sam.

No ale to chyba wszyscy sami wiecie najlepiej.
Twisted Evil Shocked

Pozdrowka Sethar.

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006