Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Poll
Czy jesteś za moim pomyslem?
Zdecydowanie tak!
17%
 17%  [ 5 ]
Tak!
3%
 3%  [ 1 ]
Raczej tak.
28%
 28%  [ 8 ]
Nie mam zdania.
0%
 0%  [ 0 ]
Raczej nie.
28%
 28%  [ 8 ]
Nie!
14%
 14%  [ 4 ]
Zdecydowanie nie!
7%
 7%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 28


Autor Wiadomość
Ilear
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2003 - 19:03
Skryba


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 72
Skąd: Wytwornia Koparek pod Krakowem
Ehh...narzekacie narzekacie a ktos ma o tym pojecie?

ktos mowil, ze jak to by bylo, to raz dwa by sie wyexpil w cechy i juz...gowno prawda:)

4 lata intensywnych treningow brzuszkow i pomopek...jaki efekt? no fakt, brzuszek mam pikny, rowniotki , a sile w lapkach mam,. ale dziennie robilem najpierw po 100 brzuszkow po 50 rano i w nocy, a dopiero po paru miesiacach przeszedlem na 200 brzuszkow dziennie. Wiecej sie nie dalo, dlaczego?
1. przetrenowanie
2. ogromne zmeczenie i niechec do robienia dalej po takiej ilosci
3. zero efektu, a tylko przemeczenie organizmu...
tak wiec nasze postacie na warlocku mogly by spokojnie robic brzuszki i pompki, powiedzmy ze 2 razy dziennie wedlug czasu warlocka, postac robi brzuszki i pompki...to po 30 dniach, sumujac, powinien skoczyc jeden minipoziom z d.zbudowanego do wytrzymalego - taki mniej wiecej przelicznik...a teraz przeliczcie to ile brzuszkow to wyjdzie itp...okaze sie ze spokojnie mozna by cos takiego zakodowac...
co do pompek to liczba ta wynosila u mnie po 20 pompek rano i weiczor zaczynalem, po 2 latach po 50 rano i wieczor robilem...
tyle:)

_________________
Ilear aep Elleiseh, elf z zamilowania, Wladca swojego Pierscienia, Mroczny Krolik z Wysp Fajfusa, Niepokonany w walce na zapalki, Imperator ssajacych lizaki, zagubiony i pozostawony przez matke na pastwe jej dzieci...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 24 Gru, 2003 - 18:24
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

No to prosze bardzo zrobic tak zeby to sie dalo robic tylko na specjalnej lokacji - jakas pakernia do cwiczenia... Zaplacic za czas (ograniczoney np do 10 minut) Wykupic trenera - ktory bedzie ci mowil co masz robic i ogolnie to troche skomplikowac. A jak ktos by tam siedzial non stop to by musial mase kasy placic.
Ale wyobrazcie sobie klimat - Siedzi sobie 3 koksow wyciskaja sztangi, robia brzuszki, co chwile trener kaze im przechodzic na cos innego, serwuja napoje i jedzenie no bo przeciez powinno sie szybciej meczyc i pic sie chce prawda ?
Moze jakies specyfiki na przyrost masy miesniowej Wink Takie ze da sie przedwakowac i trzeba uwazac, albo maja niektore efekty uboczne.

Gdyby spojrzec na to szerzej daloby sie zrobic piekne miejsce klimatyczne i dopakujace troche postac.
ps. Na skrypcie tez da sie do pewnego poziomu wyxpic... potem sa takie progi i dzielniki czy co tam jest ze baaardzo dlugo czeka sie na skok cechy. Ja juz potrzebuje z 12 godzin expienia na minimalne (juz nie mam sily nawet sprawdzic) a skok cech mam po okolo 100 godzinach grania ...
Takie miejsce byloby dobre dla poczatkujacych bo teraz taki zoltek nie ma gdzie sie wyexpic na ten nawet niski poziom ... a nie kazdy chce bic dzieci i wioski.
Silownia bylaby swietnym rozwiazaniem - kolega by oplacil i daloby sie zaczac. Zreszta kase da sie z ziol nazbierac.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ilear
Temat postu:   PostWysłany: 26 Gru, 2003 - 12:09
Skryba


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 72
Skąd: Wytwornia Koparek pod Krakowem
Hehe brawo Ragar, pochwalke masz u mnie - cos konstruktywnego wreszcie sie pokazalo z twojej strony Twisted Evil
Ale do tematu wracajac...Razz
Silownia si, ale dla klas wyzszych spoleczenstwa, nie kazdy szlachetnie sie poczuwajacy do obowiazku arystokratycznego bycia zgodzil by sie na przebywanie w tym samym miejscu trenujac, z byle przybleda i brudasem prosto z podrozy, ktory na kilometra cuchnie swym brudem pewniako, z pastwiska przywleklym.
Ot co, wiec miesca do trenowania, jak juz cos, to moim zdaniem skromnym powinny byc podzielone, i tak trenujac na silowni za kasa, efekty beda najwymierniejsze, a trenujac samemu, bez pilnego oka trenera..efekty owszem tez dostajemy, ale taki trening musi trwac 2 razy 2.5 raza dluzej niz ten w silowni by takie same efekty wymierne przyniesc.
I sie kreci kolo tworzenia:)
Pozdro
Ilear

_________________
Ilear aep Elleiseh, elf z zamilowania, Wladca swojego Pierscienia, Mroczny Krolik z Wysp Fajfusa, Niepokonany w walce na zapalki, Imperator ssajacych lizaki, zagubiony i pozostawony przez matke na pastwe jej dzieci...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 27 Gru, 2003 - 08:48
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
No! O to mi chodzilo z konstruktywnymi pomyslami. Widze ze sie ruszylo w koncu. GRATULACJE WSZYSTKIM i o inne tematy mi tu biega rowniez.

Co do Silowni, klubów Fitness itp. W sumie pomysl ciekawy. Rzeczywiscie poczatkujacy gracze mogliby troche podniesc swoje umiesnienie w takim przybytku - jako alternatywa dla bicia i zabijania w lesie.

ZAPISANE!!! Niestety realizacja jak zwykle za jakis czas.

W sumie to trzeba bedzie zrobic jakas pozadna liste i poddac pod glosowanie co w jakiej kolejnosci realizowac.

W koncu Gracze wiedza co kiedy i jak jest potrzebne i jak bardzo.

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Luciano
Temat postu:   PostWysłany: 27 Gru, 2003 - 14:35
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 15 Wrz, 2003
Posty: 34
Skąd: Łódź
Ja jestem ciekaw w jaki klimatyczny sposob wy to wkrecicie. Slowo "silownia" od razu mnie odrzuca (mam na mysli klimat muda). Jakies sale treningowe gdzie mozna by bylo machac mieczem (tudziesz inna bronia) i rabac nia w kukle - juz predzej widze. Tu tez dodac mimo chodem pare cwiczen tez nie zawadzi. Wtedy jako tako zmiesci sie w ramach klimatu ala Sredniowiecze.

Vaden
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 27 Gru, 2003 - 18:11
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Jak dla mnie powinno to wygladac tak.

Szkola jakas tam walki (nie kojarzyc z gladami bo mi sie to zle kojarzy ;P)
Wchodzisz - kilka sal, w jednej bija sie na miecze, w drugiej kukly do ciecia, kilku lucznikow trenuje zrecznosc, sala cwiczen walki wrecz i sala do trenowania miesni (silownia). Wchodzisz placisz za bilecik na jakis okres czasu - mysle ze 10 minut byloby odpowiednie. Wybierasz sobie sale i np walczysz drewnianym miecze - taka typowo pokazowa walke (to juz inwencja magow jak to rozwiacac - czy po prsotu z kims kto by mial tak wysoko parowanie i uniki ze by sie go nie trafialo jednoczesnie zadawalby nam baardzo niskie obrazenia - wtedy potrenowaloby sie efektywnosc w walce, uniki parowanie tarcze itp - musialby miec zabezpieczenie ze w przypadku jak jestemy np w zlym stanie to by przestawal walczyc i proponowal inne cwiczenia zeby odpoczac) Strzelanie z luku jak w loren - moglby byc ciekaweie robic zawody itp. Walka wrecz - tak samo moze kilku trenerow do pokonania ? Z maskowaniem ze zamiast zabicia ogluszenie koncowe i wstajesz za kilka chwil zeby nie ginac. No i wlasnie sala treningow - robisz pompki, cwiczysz wyciskanie, podnoszenie ciezarow jakies gimnastyki rozciagajace.
Wazne zeby to pomagalo do dosc niskiego poziomu cech - potem prawie zerowy przyyrost - bo byloby mozliwe isc zarobic kupe kasy i wydac ja tak jakby na expa.
A gdy konczy sie czas przychodzi koles i prowadzi nas do kasy proszac ewentualnie o przedluzenie biletu (albo np wykupywanie biletu na dluzej). To jeszcze do przemyslenia.
No mozliwosci byloby naprawde duzo - dla klimatu nawet fajnie, moze jakas widownia tez zeby mozna bylo posiedziec napic sie, najesc i poogladac co robia inni. Zeby nie majac zlota moc tam gdzies w poblizu przebywac czekajac na kogos znajomego, moze wyzwac kogos na pojedynek luczniczy itp.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 28 Gru, 2003 - 23:46






Juz prędzej można by było postawić w siedzibach gildii worki treningowe, co by efektywnosc zwiekszyc Wink
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kardd
Temat postu:   PostWysłany: 08 Sty, 2004 - 13:38
Początkujący


Dołączył: 06 Sty, 2004
Posty: 11
Skąd: Warlock
Sorx ale za przeproszeniem co za idiota wymyslij ten pomysl z cwiczeniami? Jak by to wygladalo? Ktos by wymyslil jakis program makrujacy i tak jak wspomnial na stronie pierwszej Luciano:

Cytat:
No i zapuszczasz sobie cwiczenia na 24h i masz epiki na bojowkach Ja sobie tego nie wyobrazam. Ale moze mam waskie horyzonty.

Vaden

PS Pewnie... Po co sie mordowac.


To jest bezsensowny pomysl!!!

------------------------------

Chociaz z jednej strony pomysl Ragara jest dosc ciekawy Razz

Cytat:
Jak dla mnie powinno to wygladac tak.

Szkola jakas tam walki (nie kojarzyc z gladami bo mi sie to zle kojarzy ;P)
Wchodzisz - kilka sal, w jednej bija sie na miecze, w drugiej kukly do ciecia, kilku lucznikow trenuje zrecznosc, sala cwiczen walki wrecz i sala do trenowania miesni (silownia). Wchodzisz placisz za bilecik na jakis okres czasu - mysle ze 10 minut byloby odpowiednie.


Jednak wedlug mnie to jest glupota te cwiczenia ale jezeli wy sadzicie ze to jest cool to ja sie nie wtracam Razz

------------------------------

Jednak jest pewne rozwiazanie problemu z cwiczeniami: moglyby one podniesc nam doswiadczenie do pewnego poziomu a pozniej juz malo by dawaly lub wogole Razz

_________________
Enter the Warlock Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 08 Sty, 2004 - 14:51
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Dokladnie tak samo jest przecierz z expieniem w tradycyjny sposob. Po pewnym czasie przynosi to juz mierne korzysci. Jest jedna mala roznica. Expiac mozesz pasc w zasadzie w kazdej chwili, a cwiczac nie. Wiec automaty mile widziane. Twisted Evil
to byla ironia jakby kto nie wiedzial..
[/code]

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006