Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Durb
Temat postu: Zdziwienie starego gracza  PostWysłany: 19 Gru, 2009 - 01:17
Początkujący


Dołączył: 19 Gru, 2009
Posty: 11

Witam. Pewnie spora część Was pamięta Durbaluka, najpierw KSC, potem pierwszy Uruk. Grałem sporo kiedyś, potem po beznadziejnym padzie przestałem. Potem znów powrót, nowe rzeczy, zachwyt i znów beznadziejny pad. Znów długa przerwa. Dzisiaj znów zakochałem się w Warlocku. Wiele rzeczy jest po prostu rewelacyjnych. Ale do rzeczy. Pierwsze od czego zacząłem, to mapowanie okolic Minas Morgul. Mapy mi gdzieś wcięło, więc trzeba było robić wszystko od początku. Trakty po 500 lokacji na których nie ma nic. Nic. Oglądnąłem chyba każdą lokację, te wszystkie trakty mogłyby po prostu nie istnieć. No, chyba że ma się konia i się bardzo komuś nudzi. Ale idźmy dalej. Pomapowałem, poexpiłem. We wiosce obok Minas Tirith przeniosło mnie do Camond Kir bodajże. Taki rodzaj błędu jest raczej niedopuszczalny. Nowy gracz po prostu by zwariował. Ale ok, zdarza się, wróciłem do środziemia i dalej kontynuowałem wędrówkę. I w pewnym momencie po prostu zaskoczył mnie.. opis śmierci. Z niemal połowy kondycji na dobrych cechach. Odrodziłem się jako Uruk w ... Camond Kir. Co to ma wspólnego? Bez kasy, bez żadnych itemów. Co to ma być? Ponadto ciesielstwo znikło, tytuł cieśli znikł, mimo iż poświęciłem mnóstwo czasu na bezmyślne patrzenie "Heblujesz deske". Miałem chyba z 5 przedmiotów do zrobienia jako cieśla, a jednak trenowałem to, ćwiczyłem i poświęcałem czas. Dużo czasu. I wiecie co, mam dość. Puenta jest taka, że dziwicie się bardzo że macie mało graczy, większość grających teraz to sekondy starszych graczy. Ale popatrzcie co się dzieje. Człowiek loguje się, zachwyca zmianami, a potem zostaje brutalnie rzucony o glebę błędami. No wybaczcie, jeśli te spece są ok, jeśli znikanie umów ( ciesielstwo na umiejętnie ) jest ok, jeśli nagłe teleportowanie na drugi koniec świata jest ok i jeśli wreszcie odradzanie się na drugim końcu świata jest ok, to gratuluję. I nie będzie więcej graczy, bo po prostu nawet Ci starzy wymiękają. A ostatnio przestałem grać jak odkrywałem sobie świat i moja postać padła od do_die bo nadusiła jakąś komendę gdzieś. Oglądasz lokację, masz jakiś świecznik który możesz przekręcić, robisz to i umierasz. No cóż, dziwne poczucie humoru. Szkoda że tak to wszystko wygląda, na Warlocku jest wiele rzeczy których mi brakowało. Ale jak widać, w Warlocka po prostu się nie da grać. Naprawdę chciałbym, ale po durnych padach mi się odechciewa. Zwłaszcza że takiego poziomu nie nabija się szybko. Pozdrawiam, mam nadzieję że wśród znakomitych nowości które się pojawiają, błędy i niedopatrzenia także będą naprawiane. Ah, zapomniałbym. Znakomity opis bram Mordoru Wink Pozdrawiam, naprawdę serdecznie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 19 Gru, 2009 - 10:52
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

+1

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 19 Gru, 2009 - 13:16
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

jak i wiele innych o ktorych juz mi sie pisac nie chce bo i tak nikt nie ma czasu/checi na poprawki : P
ale ten swiat zabiegany!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Eldaeth
Temat postu:   PostWysłany: 19 Gru, 2009 - 19:18
Skryba


Dołączył: 29 Cze, 2009
Posty: 70
Skąd: BB / Kato
Tytul ciesli zniknal, bo Ghash zmienia zawody.
Co do wioski kolo Minas - teleportuje bez uprzedzenia do Impur-kir ;] Zglaszalam to juz chyba dwa razy, ale widocznie wciaz przenosi...

Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 19 Gru, 2009 - 23:26
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Eldaeth napisał:
Co do wioski kolo Minas - teleportuje bez uprzedzenia do Impur-kir ;] Zglaszalam to juz chyba dwa razy, ale widocznie wciaz przenosi...


Blad poprawiony..
Ale sie usmialem jak przeczytalem jaka fantazje mial ten kto to pisal Razz

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Eldaeth
Temat postu:   PostWysłany: 20 Gru, 2009 - 01:36
Skryba


Dołączył: 29 Cze, 2009
Posty: 70
Skąd: BB / Kato
Ingwar napisał:
Ale sie usmialem jak przeczytalem jaka fantazje mial ten kto to pisal Razz


A chodzi o zgloszenie czy o teleport? ;]
Za ktoryms razem juz mi nie bylo do smiechu, jak musialam z Impur zapitalac znow do Ardy i jestem pewna, ze innym graczom tez, o ile wpadli na pomysl wchodzenia do tej wadliwej karczmy Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Warn
Temat postu:   PostWysłany: 20 Gru, 2009 - 10:10
Chochlik


Dołączył: 01 Mar, 2005
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Re Durb:

hmm,
jako stary gracz ja widzę to tak:

błędy błędami, ale:

macie bardzo klimatyczną gildię, spore możliwości, nożecie w klimacie robić rozpierduchę, że aż miło
A tu:
jeden stary gracz/uruk płacze że go ktoś dopadł i chce cofki postaci, drugi stary gracz/uruk - cała litania bezsilności pomieszana z zachwytem
Toż to jakaś męska hustawka nastrojów Wink

pozdrawiam
W.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 20 Gru, 2009 - 13:44
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Eldaeth napisał:
Ingwar napisał:
Ale sie usmialem jak przeczytalem jaka fantazje mial ten kto to pisal Razz


A chodzi o zgloszenie czy o teleport? ;]
Za ktoryms razem juz mi nie bylo do smiechu, jak musialam z Impur zapitalac znow do Ardy i jestem pewna, ze innym graczom tez, o ile wpadli na pomysl wchodzenia do tej wadliwej karczmy Razz


Chodzi o teleport Smile
Naprawde nie jestem w stanie wymyslec kto po co cos takiego napisal..
Znaczy zakladam ze sie ktos pomylil.. Razz

ps. Wystarczylo usunac jedna linijke kodu ..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 20 Gru, 2009 - 19:28
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Ingwar napisał:
Chodzi o teleport Smile
Naprawde nie jestem w stanie wymyslec kto po co cos takiego napisal..
Znaczy zakladam ze sie ktos pomylil.. Razz

ps. Wystarczylo usunac jedna linijke kodu ..


A to nie była pozostałość po teleporcie graczy z Arshen do Orchii?

_________________
Pozdrawiam,
Lokkak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 20 Gru, 2009 - 21:13
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

To byla pozostalosc po moim niedawnym logowaniu:P potrzebowalem na chwilke takiego miejsca, bo przestalem "dzialac" Razz ta lokacja pomagala mi odzyskac wladze nad mocami, a potem juz o niej zapomnialem... nawet nie sadzilem, ze ktos tam chodzi:P

Musicie mi wybaczyc.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 20 Gru, 2009 - 21:32
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

5 zł.

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Durb
Temat postu:   PostWysłany: 23 Gru, 2009 - 11:39
Początkujący


Dołączył: 19 Gru, 2009
Posty: 11

Hehehehe, wczoraj moja postać padła znów. Podczas expa, czyli dokładnie to o czym mówiłem. Przy pierwszym zgonie uzyskałem odpowiedź że npc po prostu zadał max obrażenia jakie mógł. Więc powiedziałem że mógłbym expić i expić przez rok i dopiero po roku dostać takiego strzała. Więc expiłem gdzie indziej, spokojniej, na luzie i w zasadzie bez odpoczywania. I znów expa przerwał mi opis śmierci. Znów przy połowie hp, rozcina cie, opis śmierci, eeeeeee. WTF? Dziękuję, nie mam więcej mocy. Nawet na Arce tak się nie da. Pozdrawiam i niechaj będzie że płaczę, że nie umiem grać. Nie uznaję grania na automacie jak większość wyekspionych osób, nie mam czasu żeby expić po 500 godzin dziennie. Ta gra po protu nie dla mnie Wink


Edit: A odrodziłem się w Camond Kir, choć padłem bardzo niedaleko swojej gildii. Hehehe, to też dobre. Pewnie mógłbym jakoś wrócić, ale od kilku dni Belzebub się nie respi. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Schalazar
Temat postu:   PostWysłany: 23 Gru, 2009 - 15:44
Skryba


Dołączył: 07 Sty, 2005
Posty: 85

Doskonale Cie rozumiem, ja miedzy innym z podobnych powodow nie gram, przynajmniej na razie. Trzymaj sie tam. Niestety jestem w robocie stad tak malo, moze wieczorem rozwine watek.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Durb
Temat postu:   PostWysłany: 23 Gru, 2009 - 16:24
Początkujący


Dołączył: 19 Gru, 2009
Posty: 11

Heh, Schalazar, to wlasnie jest smutne. Zaloze sie, ze tak jak ja grac bys chcial. Ale sie nie da. Pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 23 Gru, 2009 - 19:42
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Ja znowu padłem bo przemęczyłem się w czasie walki i przestałem unikać i zadawać ciosy. Prawdopodobnie spec mnie wycieńczył. Dziwne bo wcześniej trzy razy z rzędu zabiłem tego stwora bez problemu. Nie rozumiem co się stało i dlaczego. Nie dało się uciec. Taki blok 100%. Wiele nie straciłem, ale jak grać jeśli kompletnie nie mam kontroli nad swoją postacią? Oczywiście przerzuciło mnie do Aer-morkir, oczywiście wystapiły problemy z komendą "zaloz wszystko".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006