Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2009 - 08:16
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Eldaeth napisał:

To napisz sam, lepsze ;] Zresztą skoro nie kłóci się z Twoim świętym podręcznikiem, to o co burzysz?

Rozbrajacie mnie - ktoś się stara, robi, a inni już wyskakują z pretensjami... Fajna atmosfera, bardzo przyciągająca nowych graczy. Hurra.


Burzę się o to, że nieustannie jestem obiektem napaści ze strony ludzi, którzy mnie nie znają i nic o mnie nie wiedzą.
Stara się? Od początku muda się starają. Jakby chociaż odrobinkę się starał to dawno już byłoby to gotowe. Jakby się logował zamiast olewać muda i współgraczy to ci nie odchodziliby od muda.
Z szacunku dla graczy z dłuższym stażem (jak się okazało szacunku na wyrost) nie brałem się za to tak samo jak za zmiany w przebudzonych. Pisałem tylko do wizów na ich pytanie jakbym to widział, że w miejsce klasztoru shaolin powinna być świątynia Lahagana a zamiast wisiorów z symbolem taiji, kryształowe kły.

Jak rozumiem winę za atmosferę ponoszę ja, bo nie pozwalam się bezkarnie obrzucać błotem. Jak mnie nie było to kto twoim zdaniem psuł atmosferę?

Mniejsza z tym. Przepraszam za zepsucie atmosfery. Możesz już wrócić do koleżków niech podrapią cię za uszkiem za wstawiennictwo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Eldaeth
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2009 - 10:48
Skryba


Dołączył: 29 Cze, 2009
Posty: 70
Skąd: BB / Kato
Kungar napisał:
Jak rozumiem winę za atmosferę ponoszę ja, bo nie pozwalam się bezkarnie obrzucać błotem. Jak mnie nie było to kto twoim zdaniem psuł atmosferę?


Nie rozumiesz w takim razie. To o atmosferze było do wszystkich starszych graczy, którzy zamiast grać na mudzie (podkreślam: grać to nie expić cały czas) kłapią na siebie zębami na forum. No ale Ty to jak zwykle bierzesz tylko do siebie... Męczennik Kungar, którego nikt nigdy nie zrozumie, a wszyscy rzucają w niego kamieniami.

Kungar napisał:
Mniejsza z tym. Przepraszam za zepsucie atmosfery. Możesz już wrócić do koleżków niech podrapią cię za uszkiem za wstawiennictwo.


Aha, teraz na mnie wjeżdżasz... Super, strzelę focha na cały świat, tak jak Ty Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2009 - 14:30
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Kungar napisał:
Burzę się o to, że nieustannie jestem obiektem napaści ze strony ludzi, którzy mnie nie znają i nic o mnie nie wiedzą.

No patrz, ja tez - ale zdazylem sie przyzwyczaic i wiem, ze to walka z wiatrakami.
Kungar napisał:
Stara się? Od początku muda się starają. Jakby chociaż odrobinkę się starał to dawno już byłoby to gotowe. Jakby się logował zamiast olewać muda i współgraczy to ci nie odchodziliby od muda.

Moi wspolgracze odeszli od muda z powodu trudnosci technicznych i zdarzen w zyciu prywatnym na ktore nie mialem wplywu. Gralem troche sam ale ilez mozna.

Kungar napisał:
Z szacunku dla graczy z dłuższym stażem (jak się okazało szacunku na wyrost) nie brałem się za to tak samo jak za zmiany w przebudzonych. Pisałem tylko do wizów na ich pytanie jakbym to widział, że w miejsce klasztoru shaolin powinna być świątynia Lahagana a zamiast wisiorów z symbolem taiji, kryształowe kły.

To nie jest swiatynia Reptiliona Wielkiego. To miala byc rasowka, nie chcielismy ograniczac graczom wyboru profesji postaci tylko do kaplanskiej.

Kungar napisał:
Jak rozumiem winę za atmosferę ponoszę ja, bo nie pozwalam się bezkarnie obrzucać błotem. Jak mnie nie było to kto twoim zdaniem psuł atmosferę?

Drannor. Smile Wink

Kungar napisał:
Mniejsza z tym. Przepraszam za zepsucie atmosfery. Możesz już wrócić do koleżków niech podrapią cię za uszkiem za wstawiennictwo.

No i znowu te wycieczki osobiste. Nie wiem co ci Eldaeth zawinila w tym wszystkim. Ma swoje zdanie i je wyraza?

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2009 - 14:42
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Kungar napisał:
Ty nieustannie mnie z kimś mylisz.

Nie ja jeden najwyrazniej. Przepraszam.
Kungar napisał:
Ja napisałem, że mud jest głupi? W którym momencie, bo już tracę nerwy? Znowu sobie coś ubzdurałeś. Ja GRAM w tego muda i to zapewne częściej i więcej niż ty.

Odniosles sie krytycznie do opisu ras widniejacego na stronie, do gildii rasowej reptilionow powołujac sie na swieta ksiege pierwotnego wzorca Artura Sz. Jesli uogolniam to raz jeszcze przepraszam.
Kungar napisał:
Nie znasz mnie w ogóle, tak jak nie znał mnie w ogóle Trokhern a nieustannie jestem obiektem ataków. Ty nie kojarzysz nawet mojej postaci z muda.

Tego nie jestes w stanie powiedziec. No chyba ze jestes telepata.
Kungar napisał:
Trokhern zamienił przynajmniej ze mną trzy zdania podczas pierwszej mojej bytności po rocznej przerwie, to mu wystarczyło żeby mnie napaść na forum, jak się potem okazało z powodu mojego zbytniego jak na reptiliona ekstrawertyzmu.

Nie wiem jak bylo, nie znam nawet wersji T, wiem tylko ze sie poprztykaliscie.
Kungar napisał:
Ty wmawiasz mi, że gwałt podnosiłem bo nie mogę walczyć szablą i należeć do szkoły szermierki a nigdy, nawet jako żółtodziób szablą ani mieczem nie walczyłem i pisałem że reptiliony powinny mieć zakaz wstępowania do tego AJ.

Nic nie wiem na pewno powtarzam tylko co slyszalem. Jesli to klamliwe plotki to raz jeszcze przepraszam.
Kungar napisał:
Sam zrezygnowałem, po wstąpieniu na próbę do Zakony Srebrnego Kielicha, bo walka maczugami i parę innych rzeczy kłóciło się moim zdaniem z byciem reptilionem.

Ja nie musze wstepowac na probe, zeby wiedziec ze to nie dla mnie.

Kungar napisał:
Nie znasz mnie z warlocka i tym bardziej z twojnetu.

Ale wyjasnij raz na zawsze - udzielales sie na TN, prawda?

Kungar napisał:
Jesteś upierdliwym, przemądrzałym d... (Trokherna zapytaj o rozwinięcie) który uwielbia narzucać innym swoje zdanie innym i z którym nie chcę mieć nic wspólnego.

Jak na goscia, z ktorym nie chcesz miec nic wspolnego zadziwiajaco duzo ze mna dyskutujesz. W sposob uwlaczajacy wszelkim zasadom kultury, ale jednak.

Wyciagam do Ciebie reke, przepraszam za wszelkie krzywdy, ktore swiadomie badz nieswiadomie Ci wyrzadzilem. Nie musisz ze mna gadac, jesli nie chcesz.
Masz mi cos do powiedzenia na temat gildii?
Poprosze PW, wyjasnie Ci moja wizje i moze Twoja mnie do czegos zainspiruje.

Czas skonczyc te pyskowke. Over.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2009 - 14:50
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
@Kungar i @Drake

Panowie,

Proszę o przeniesienie dalszych dyskusji między sobą na PM.

Dziękuje.
Esail
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2009 - 15:14
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Jak napisalem, tez za tym optuje.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006