Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Dhri
Temat postu:   PostWysłany: 15 Gru, 2008 - 22:26
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 23 Maj, 2006
Posty: 34

po co ty mu się tłumaczysz?
to twoja sprawa co robisz zalogowując się tu
Drannor - co Ciebie to obchodzi?
wpisz się lepiej do banku pomysłów

pozdrawiam wszystkich samotników na tym mudzie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 15 Gru, 2008 - 23:35
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Spokojnie. Panowie. Bez nerwów - to jest tylko gra - ma nam wszystkim sprawiać przyjemność a nie prowadzić do zawałów/wylewów czy skoków ciśnienia. Zostało zadane pytanie na które nie widziałem powodu nie odpowiadać. Może Drannor szukał inspiracji dla swojej (swoich?) postaci. Wink

btw. Czasami zwyczajnie sobie czaruję. Razz Chociaż tutaj inni gracze mają dużo większe możliwości (albo będą mieli) - ale magia i tak mi się tutaj podoba.

Pozdrawiam wszystkich.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Dhri
Temat postu:   PostWysłany: 16 Gru, 2008 - 00:20
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 23 Maj, 2006
Posty: 34

magia jest swietna, nie spotkasz takiej na innym mudzie, ale nie o to chodzi
ktoś tu próbuje się kreować, i to od wielu wielu lat w ten sam sposób,
przeczytałem całem forum kilka razy i wiem ze Drannor jest niezastąpiony dla tego muda, tylko nie mogę zrozumieć, czemu gra w tę samą nutę
i juz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Schalazar
Temat postu:   PostWysłany: 16 Gru, 2008 - 00:38
Skryba


Dołączył: 07 Sty, 2005
Posty: 85

Ja mam podobnie i czasem nawet sie uda razem gdzies z Lokkakiem cos.

Pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 16 Gru, 2008 - 09:18
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Drogi Dhri, jestem zupełnie pewien, że Lokkak nie potrzebuje adwokata, co zresztą udowodnił odpowiadając samodzielnie na moje pytanie.

Nie każdy żyje, jak Ty, w ciągłym strachu przed "kradzieżą konika", żeby musiał ukrywać swoje działania na mudzie(i swój status on-line jeśli chodzi o ścisłość).

Co do tego, że jestem niezastąpiony - muszę Cię rozczarować. Faktycznie w pewnym okresie wszędzie było mnie pełno i miałem spory wpływ na różne aspekty Warlocka, ale ten czas dawno już minął. Wraz z odejściem Esaila straciłem możliwość twórczego rozwijania tego muda, gdyż nie ma już nikogo, kto zakodowałby moje pomysły.

Co do Twojej uwagi o banku opisów - walczysz bronią stworzoną przeze mnie, nosisz moje zbroje, podróżujesz moimi traktami. W sporej części gildii tego muda są npce/opisy lokacji/emocje stworzone przeze mnie.

Ja dla tego muda zrobiłem sporo, a Ty? Jakim prawem mnie krytykujesz? Co Ty zrobiłeś dla Warlocka? Lepiej uzewnętrznij się w banku opisów, zamiast pisać durne posty.

Lokkaku, Twoja odpowiedz w pewien sposób mnie uspokoiła. Też grałem przez długi okres w podobny sposób. Niestety, w chwili obecnej taka forma zabawy mudowej nie daje mi już takiej satysfakcji, jak kiedyś.
Zbieranie punkcika do punkcika jest wciągające tylko do pewnego momentu, potem nadchodzi znudzenie.

Kiedyś obecność 2-3 osób na mudzie zupełnie mi nie przeszkadzała, brałem topór w garść i szedłem na samotny żer, ale zwyczajnie już mnie to nie cieszy.

Ostatnio parę razy logowałem się żeby odszukać jakiegoś gracza, niestety nie udało się. Rundka po często odwiedzanych miejscach nie pozwoliła znaleźć nikogo.

Zajrzałem też na pewnego innego muda, którego nazwy tradycyjnie nie wymienię - w pół godzinki udało się zorganizować 15-osobową drużynę i zabawa była całkiem niezła.

Chciałbym, żeby na Warlocku było tak samo, ponieważ nie ulega dla mnie wątpliwości, że to najlepszy mud w naszym kraju.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Dhri
Temat postu:   PostWysłany: 16 Gru, 2008 - 13:27
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 23 Maj, 2006
Posty: 34

Źle mnie zrozumiałeś
Nie krytykuję Twojego zaangażowania w muda,
Twoje trakty, twoja broń, emocje, ale nie Twoja sprawa w jaki sposób gram.
A konik był własnością Dhrissara i miał on prawo się o niego bać, tym bardziej że Dhrissar obrywał za Dhri. Na tamtym mudzie też Ci tak pozwalają grać? Dlatego ejst tak fajnie?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 16 Gru, 2008 - 14:49
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Dhri napisał:
Twoje trakty, twoja broń, emocje, ale nie Twoja sprawa w jaki sposób gram.

To świetnie. Jakbyś jeszcze nie odpowiadał na moje posty kierowanie do Lokaka, to byłbym wniebowzięty.

Dhri napisał:
A konik był własnością Dhrissara i miał on prawo się o niego bać, tym bardziej że Dhrissar obrywał za Dhri. Na tamtym mudzie też Ci tak pozwalają grać? Dlatego ejst tak fajnie?

Zawsze miałeś problemy z rozróżnianiem postaci na tym mudzie. Konika zabrał Ci Igharis = am. Ja na mudzie nie miałem z Tobą nic wspólnego i cieszę się z tego niezmiernie.

Nie wiem tylko, dlaczego próbujesz wywołać kłótnię na forum. Usiłujesz komuś zaimponować? Jak masz jakiś problem ze mną, to istnieje opcja prywatnej wiadomości.

Swoje pytanie skierowałem do Lokkaka i od niego oczekiwałem odpowiedzi. Skończ więc płacz i zajmij się lepiej grą.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 16 Gru, 2008 - 15:40
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Drannor napisał:
Lokkaku, Twoja odpowiedz w pewien sposób mnie uspokoiła. Też grałem przez długi okres w podobny sposób. Niestety, w chwili obecnej taka forma zabawy mudowej nie daje mi już takiej satysfakcji, jak kiedyś.
Zbieranie punkcika do punkcika jest wciągające tylko do pewnego momentu, potem nadchodzi znudzenie.


Cóż - grałeś przynajmniej jedną postacią, która używa tego samego stylu walki co Lokkak na mudzie (mając nawet bardzo zbliżony zestaw umiejętności) i pewnie wiesz, że aby w miarę bezpiecznie zwiedzać tereny trzeba tych punkcików uzbierać bardzo wiele. Stąd je cały czas zbieram.

Panowie - widzę, że wszystkim nam podoba się Warlock i dlatego proszę Was abyście nie obrzucali się błotem na forum tylko skoncentrowali się na grze.


Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 16 Gru, 2008 - 15:49
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Lokkak napisał:
Cóż - grałeś przynajmniej jedną postacią, która używa tego samego stylu walki co Lokkak na mudzie (mając nawet bardzo zbliżony zestaw umiejętności) i pewnie wiesz, że aby w miarę bezpiecznie zwiedzać tereny trzeba tych punkcików uzbierać bardzo wiele. Stąd je cały czas zbieram.


Będąc bardziej precyzyjnym miałem ten sam zestaw umiejętności;)
Faktycznie, "mięczaki" mają sporo ciężej niż "konserwy".

Swoją drogą, z Twoją kmarańską infrawizją i przemykaniem/ukrywaniem nie jesteś w stanie śmigać po trudnych miejscach pozostając niewidocznym?

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 16 Gru, 2008 - 19:17
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Drannor napisał:
Swoją drogą, z Twoją kmarańską infrawizją i przemykaniem/ukrywaniem nie jesteś w stanie śmigać po trudnych miejscach pozostając niewidocznym?


W skład tego zwiedzania wchodzi również ubijanie mieszkańców niebezpiecznych terenów. Wink Zresztą w niektórych miejscach nie można się ukrywać/przemykać.

Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 16 Gru, 2008 - 23:42
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

bue:P
nowi gracze - takowi istnieja, raz na dekade, bo za malo osob zaglada, aby wszystko moglo sie zorganizowac:P
a co do gier, to teraz przyszla moda, moda dla cwiercmozgow, ktorzy juz za mlodu nie czytaja podrecznikow do rpg, tylko czytaja recenzje mmo, o ile w ogole potrafia czytac:P
a poziom interakcji nagle stal sie kosmiczny, bo kto jeczal na to, ze w diablo nie ma graczy? rabanka byla, a battlenet byl odskocznia zeby sie zmierzyc z kims tam; to samo tu, jedni potrafia sobie poradzic bez udzialu innych, a drudzy krzycza o graczy, no ale reklama nigdy nie byla mocna strona warlocka i nikt nie zaprzecza temu ze warlock jednak nie jest gra single-player a jednak multi:P chociaz multum mozliwosci jest wieksze niz w jakiejkolwiek grze single Surprised chociaz gyby blizzard robil textowki, kto wie czym by nas zaskoczyl - 10 lat temu:P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Terr
Temat postu:   PostWysłany: 27 Maj, 2009 - 09:57
Początkujący


Dołączył: 17 Mar, 2009
Posty: 5

Dlaczego gram?
Bo musze znalezc w koncu ten sposob na zbicie ogromnej kasy =P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Shahtir
Temat postu:   PostWysłany: 27 Maj, 2009 - 13:24
Początkujący


Dołączył: 07 Gru, 2008
Posty: 11

Nie chce byc sceptyczny, ale prawdopodobnie po zarobieniu duzej kasy stwierdzisz ze nie masz na co jej wydac Wink. Generalnie nie ma problemu z zarabianiem. Kwestia tylko, zeby znac odpowiednie miejsca i posiadac wystarczajaco mocna postac. Czym mocniejsza postac tym wiecej mozliwosci zarobku.

Skoro juz zabralem glos to dorzuce jeszcze, ze gram w Warlocka poniewaz jest swietnym mudem. Jedyny mankament jaki mozna wymienic (niestety dosc powazny) to brak graczy, ale to zawsze moze sie zmienic. Inna sprawa, ze osoba poszukujaca polskiego LP Muda i jednoczesnie znudzona Arkadia naprawde nie ma w czym wybierac.

Shahtir
Pozdrawiam

_________________
"Każda przebyta do końca droga prowadzi dokładnie donikąd. Wdrap się na górę tylko tyle, by sprawdzić, że jest górą. Nie zobaczysz góry z jej szczytu."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006