Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Poll
Inne mudy albo mmorpg ?
Tibia
6%
 6%  [ 1 ]
Arkadia
18%
 18%  [ 3 ]
Barsawia
6%
 6%  [ 1 ]
Inne mudy
12%
 12%  [ 2 ]
Inne mmorpg
56%
 56%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 16


Autor Wiadomość
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 16 Mar, 2009 - 14:12
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

lolWoWlol : P
lepiej w WH online : P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 16 Mar, 2009 - 14:27
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
WH jest nudny i niedopracowany... choc postacie sa ladne, klasy bardzo ciekawe, swiat tez przyjemny... no i przede wszystkim to Warhammer Smile Niestety mimo tych kilku zalet gra jest kiepska...

Glowne questy w grze polegaja na ciaglym laniu mobow, bo masz questy typu zabij 100 czy 300 sztuk czegos tam.
Public questy sa tez bez sensu, bo robisz sobie od poczatku questa, a na ostatnim etapie(boss) przychodzi ci ktos nowy, dolacza, leje 5 minut (mimo ze quest trwa ze 30) i moze rollowac na nagrody i zgarnia ci sprzet sprzed nosa.

Na scenariusze (czyli pvp - grupa z Destruction i grupa z Order sie leja miedzy soba) nie ma sensu chodzic, bo engine jest niedopracowany i sa masakryczne lagi.

Na open pvp tez nie ma sensu... bo obszary do tego przeznaczone sa ogoromne i praktycznie nikogo na nich nie ma Very Happy A jak cie przypadkiem zabija... to potem lecisz do ciala 20 min (ze wzgledu na odleglosc)

Niestety sie nie popisali jesli chodzi o organizacje gry... zgubil ich chyba pospiech zwiazany z wydaniem gry wczesniej niz pojawienie sie WoWoskiego Lich King'a. Moze sie pozmienia za jakis czas, to z checia wroce do grania. Teraz nie ma sensu, bo wedlug mnie gra polega tylko i wylacznie na grindowaniu (czyli bezustannym laniu mobow) Dla mnie nic przyjemnego... choc to oczywiscie tylko moje zdanie.

Pozdrawiam Smile

Edit:
P.s. I do tego gra ma straszne wymagania sprzetowe. Na minimalnych gra sie niestety tnie. Oczyiscie jak ktos jest na biezaco ze sprzetem, to pewnie nie ma zadnego problemu, ale jak ktos jednak sprzet ma nieco starszy, to gra sie dosc trudno.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 16 Mar, 2009 - 15:27
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

hem, po łatkach all smiga juz ok, a gra sie i leveluje tylko w mass pvp (chyab ze sie gildii nie ma to zonk)
w t4 mozna robic q/bossow zeby miec jeszcze lepszy sprzet...ot co WH to stricte PvP game i to jest to, jak ktos nie lubi tego to lepiej z dala tak jak mowisz
no sprzecik musisz se lepszy kupic, ja nie narzekam na moj chociaz brakuje mi jeszcze http://www.youtube.com/watch?v=96dWOEa4Djs i bede happy : D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 16 Mar, 2009 - 19:53
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Wiem ze WH to pvp... Scenraiusze byly swietne (glownie tam lvlowalam postac), tylko strasznie sie ciely Sad a ja jako healer bylam najczesciej jako pierwsza brana na celownik. Przy lagach to tylko widzialam jak sie grupa zbiera dookola... a potem czekalam na wskrzeszenie Very Happy
Ale skoro mowisz, ze juz sie tak nie tnie, to kto wie... moze sobie zrobie przerwe w WoW i reaktywuje konto na WH Smile

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 16 Mar, 2009 - 20:35
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

zalezy jaki masz komp jak slaby to i tak bedzie rwalo : /
http://files.filefront.com/profavi/;13414283;/fileinfo.html moi znajomi z L2
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 17 Mar, 2009 - 10:46
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Fajnie fajnie... az by sie chcialo pograc. Ale niestety kompa mam slabego dosc, wiec pewnie rzeczywiscie bedzie sie cielo Sad Trzeba poczekac na lepsze czasy i wymienic kompa. Wtedy pewnie reaktywuje konto Smile

Pozdrawiam.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Amar
Temat postu:   PostWysłany: 17 Mar, 2009 - 11:37
Skryba


Dołączył: 15 Lis, 2008
Posty: 57

A gra ktoś w 2d gierki RPG? Wiem, że to niby żaden cymes ale i one potrafią być całkiem- całkiem i niekiedy zbiera się tam świetna (zagraniczna niestety) społęczność. I na początku pomogą i później dadzą sprzęt jaki im zbywa (niekiedy taki na który się pracuje dłuuuugo) a dobrą radą poratują :)

I nie mówię tu o niejakiej grze zwanej Tibia. Proszę o wybaczenie wszystkich sympatyków ale po prostu nie trawię. Nie chodzi o samą w sobie grę bo ona akurat najmniej tu jest winna ale o zbyt dużą (tak!) społeczność. Kupowanie charów, złota, sprzętu na Allegro...

A że już się rozpisałem to polecę wszystkim którzy mają klawiaturę numeryczną grę Daimonin. Można spokojnie kupić sobie domek i tam składować sprzęt, i nie mówię o kupowaniu za dolary ale za walutę w grze. Jedynie największy i najbardziej wypasiony domek można kupić za prawdziwą gotówkę.
Że tak powiem, polecam :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 17 Mar, 2009 - 11:49
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

nope, jakbym mial marnowac moj czas na gry to tylko po to albo zeby kogos zabic (max 1-2h dziennie) albo po to zeby na tym jakas kase RL zarobic, ale wtedy trzeba albo nie miec nikogo w zyciu poza kompem albo bota...ale z botem to tak jest, ze trzeba go dogladac tak czy siak, nawet czesto huha...wiec odpada
domek to moze sobie kiedys sam wybuduje/kupie, nie potrzebuje go w grze : P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006