Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Yarkom
Temat postu: Home sweet home  PostWysłany: 18 Sie, 2005 - 20:10
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Czyli moj domek.
Obmyslamy mozliwosc posiadania przez graczy wlasnych mieszkan.
Jest kilka pomyslow.
Co o tym sadzicie?
Pasowaloby by w domku byla komodka w ktorej apoke by przetrwala jej zawartosc.
Wejscie do domku - tylko wlasciciel, ale jak?
Posiadalby klucz czy moze moglby zatrudnic odzwiernego pilnujacego drzwi.
Do domku mozna sie wlamac?
Zabijajac sluzacego czy wywazajac drzwi?
Co o tym myslicie?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 19 Sie, 2005 - 06:02
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Domki, mogą być, cokolwiek, oby dla wszystkich, a nie garstki wybrańców. Nowości na Warlocku są rzeczą bardzo potrzebną - trzeba MUDa trochę odkurzyć.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 19 Sie, 2005 - 11:26
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

jestem za tym aby wlaciciel nosil klucz ze soba - zgubi trudno, bedzie musial srogo zaplacic za "wymiane zamkow"
jesli zrobice ze bedzie oddzwierny to co za problem dla coniektorych go zabic (a super z niego wojownik nie moze byc bo to troche nielogiczne - znalzl by sobie inne zatrudnienie z takimi umiejetnosciami )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Erkar
Temat postu:   PostWysłany: 19 Sie, 2005 - 17:12
Skryba


Dołączył: 08 Lip, 2004
Posty: 68

dlaczego od razu domki.... fajne bylyby nawet mieszkania, pokoje, w kamienicach w wielu miastach..

a klucze to chyba dobry pomysl... nawet jesli zeby otworzyc drzwi czyjegos domku trzebaby bylo zabic wlasciciela...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krun
Temat postu:   PostWysłany: 21 Sie, 2005 - 13:04
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
Yarkom napisał:
Wejscie do domku - tylko wlasciciel, ale jak?

Dlaczego? Moim zdaniem kazdy... Proponowal bym mozliwosc dorobienia i podarowania klucza komukolwiek... Mozliwosc kradzierzy tego klucza.
Yarkom napisał:
Do domku mozna sie wlamac?

Oczywiscie, ze mozna... Dlaczego by nie??
Yarkom napisał:
Zabijajac sluzacego czy wywazajac drzwi?

Wytrychem zawsze mozna popracowac:)

A ogolnie pomysl bardzo mi sie podoba.. Gorzej moze byc z wprowadzeniem go w zycie... Aczkolwiek wszystko jest do zrobienia...

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 02 Wrz, 2005 - 20:59
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Ten tego.
Hym.
Ja nie chcę domku.
Ja chcę dużą dziuplę w drzewie.
Też na klucz, a co!
I jak niby mam to wykombinować?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 03 Wrz, 2005 - 14:44
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
sugeruje zeby administrator jakis pozbyl sie tych, jakze wymownie swiadczacych o poziomie urzytkownikow, notek.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 04 Wrz, 2005 - 12:46
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Re: Tortur
Moja poprzednia notka.

Czy ktoś jest w stanie sensownie odpowiedzieć na moje pytanie?
Może wiz? Krwin, wysokopoziomowcu?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 04 Wrz, 2005 - 17:01
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Projekt domkow wydaje mi sie niezwykle interesujacy, niemalze w polowie tak istotny jak uporzadkowanie zbugowanej sytuacji w Arshen.
Innymi slowy, jak koncepcyjnie Arshen bedzie stalo, mozna mowic i myslec o domkach, wczesniej przynajmniej ja osobiscie czuje na swych barkach inne, istotniejsze, obowiazki.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Khorgim
Temat postu:   PostWysłany: 25 Gru, 2007 - 10:08
Skryba


Dołączył: 04 Mar, 2007
Posty: 57
Skąd: Głogów
To moze opisze jak ja bym widzial domki Smile

Kazda osoba po uiszczeniu pewnej kwoty pienieznej moglaby wybudowac sobie domek w niemal dowolnym miejscu w grze. Tak jak ktos wyzej kiedys napisal nie musi to byc domek a po prostu kamienica czy mieszkanko w miescie co tez jest mozliwe. Domki moglyby miec od 1 do powiedzmy 5 lokacji na pietro, ale za kazda by sie placilo przy budowie. Sprawa wlamow jest prosta do wyjasnienia, ale trudna do wykonania. Wystarcza wytrychy, ktore wykorzystuja umiejetnosc otwieranie zamkow. Przy odpowiednio wysokiej sile (bardzo wysokiej) mozna sprobowac wywazyc drzwi.
Klucze mozna dorabiac w jakims specjalnie zrobionym do tego miejscu zeby miec stalych lokatorow a dla gosci? Wystarczy komenda <wpusc kogo?> zeby dana osoba mogla wejsc do czyjegos domku jednorazowo.
Pozdrawiam,
M.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Schalazar
Temat postu:   PostWysłany: 02 Sty, 2008 - 22:52
Skryba


Dołączył: 07 Sty, 2005
Posty: 85

Witam,
Dodałbym do tych domków w miastach jeszcze takie warianty, że jak ktoś wyważa drzwi to jest jakaś procentowa szansa na ściągnięcie na siebie uwagi straży miejskiej. (hałasy, zaalarmowani sąsiedzi itp). To samo tyczy się włamów tradycyjnych. A przechodząca straż w obydwu wypadkach starałaby się pojmać gagatka. Na pewno można by to jeszcze jakoś rozbudować ale właśnie dopiero co wróciłem z gór i gorączka nie pomaga być kreatywnym.

Pozdrawiam

Schalazar Wędrowiec
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
radrikh
Temat postu:   PostWysłany: 03 Sty, 2008 - 07:11
Skryba


Dołączył: 16 Sty, 2006
Posty: 84
Skąd: z ereboru
Schalazar napisał:
Witam,
Na pewno można by to jeszcze jakoś rozbudować ale właśnie dopiero co wróciłem z gór i gorączka nie pomaga być kreatywnym.


... bo pic trza umiec ...
radi Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006